column AGENDA K> -Li’ 40 X r ik denk dat er een stap Let wel, Koffie-ochtenden in de Saloen Schout Backstraat 33, Tilburg. Woensdags 9-30 12.30 uur 2 maart: 9 maart: 16 maart: 23 maart: 30 maart: 6 en 13 april: 20 april: Paula van Lammeren Oroville, USA. 12-12-1982 Vj ‘■LI De column gaat niet door. Du Vin is naar de lesbiese bijscholings kursus die deze week op een ver vormingsinstituut plaats vindt 14,= per uur. En wanneer je verder afdaalt naar het zuiden, richting Los Angeles en Hollywood dan kun je als schoonmaakster 28,= per uur verdienen. Als dit zo doorgaat dan hebben we over 10 jaar een Amerika waar geen enkele feministe nog ooit van gedroomd heeft. De feministe zal méér een sloofje zijn dan dat de hulp in de huishouding ooit zal worden. thema: buitenlandse vrouwen in de wijk bowlen. Kosten ƒ3,50. Om 9.45 aanwezig zijn bij de bowling op spoorlaan 175 thema: de reklassering bezoek aan het kantongerecht paaseieren schilderen gesloten i.v.m. de paasvakantie thema: gevaren in en om het huis, met medewerking van iemand van de EHBO 27 april: trimmen 4 mei: thema: stervensbegeleiding met medewerking van de pastor van het Elisabeth-ziekenhuis in de goede richting gedaan -is en dat er vooruitgang is geboekt op de weg naar een volledige ge lijkwaardigheid tussen mannen en vrouwen, maar het is. slechts een piepklein stapje en geen reuze stap zoals men op het eerste ge zicht zou denken. Amerika, het beloofde land der feministes, is nog lang niet zo beloofd als menigeen wel eens denkt 1

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 42