37 rectificaties die om Kris en Kiekie Met deze krachtige uitspraak be sluiten we het gesprek met Roselyn. We pretenderen geen vol ledigheid, het is haar verhaal. Op de Antillen was ik me minder bewust van mijn kleur. Hier word je ineens gekonfronteerd met je huidskleur. Je wordt er met je neus opgedrukt. Kleurverschil daar word je door blanken op gewezen. Zeker nu met de slechte ekonomiese situatie. De krisis moet toch op iemand afgewenteld worden. Het is belangrijk dat witte en gekleurde mensen meer kontakt met elkaar hebben en vooral dat Nederlanders meer van de etnische minderheden te weten komen. De vooroordelen verdwijnen- hierdoor en dat maakt plaats voor meer begrip In onze vorige krant zijn abusie velijk de volgende fouten terecht gekomen Pagina 24: - Mevr.Naber is lid van de VVD i.p.v. het CDA. - De namen van Mevr.v.d. Reyt en Mevr.v.Luijk waren verkeerd gespeld - In de 2e kolom bovenaan staat opgevraagd i.p.v. ongevraagd. Pagina 14: Bij dit artikel hebben we ver geten te vermelden dat we ge bruik gemaakt hebben van het boek de positie van vrouwen' in de bijstand een onderzoek van het projekt huishoudelijke arbeid, Groningen "Er zijn gekleurde mensen geaksepteerd te worden, zich als Nederlanders gaan gedragen. Maar je zult nóóit geaksepteerd worden door Nederlanders. Je hebt je kleur niet mee. Anderzijds krijg je trammelant met je landgenoten. Je moet je niet gedragen alsof.je een Nederlander bent. Dat ben je niet. Blijf jezelf."

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 39