xxxx '83 wi 1 i s jaar met de eerste wandel-training Veel 1iefs Martha waren we wonen in Oisterwijk24-2 Een heel speciaal soort drukte. Ik heb het nl. druk met het me druk voelen. Apart hè Dat druk hebben breng ik regelmatig naar bui ten.,Ik heb gemerkt dat je dan niet zo snel voor allerlei aktiviteiten gevraagd wordt. Oei, mag je zoiets eigenlijk wel doen Ik heb trouwens de indruk dat ik niet de enige ben. Wel Tiet-sie-jaa-tje, ik ga mijn koffers pakken. Lekker een paar dagen er van tussen. BerlijnIk zal je een ansicht kaartje sturen. charmes. Je blijft weg èn je maar vast 40 jaar verder, een roze rimpel vrouwen- 0 lieve Titia Welk een aanlokkelijk idee, huis Ik zie het al voor me, wij saampjes - want alle turbulente liefdesaffaires verbroken en/of overleefd - in twee aan elkaar grenzende kamers. Natuurlijk met een verbindingsdeur want ook een oude vrouw wil nog wel 'ns wat....ik bedoel, een onbewaakt uitstapje maken. Temidden van de ons overlevendemaar niettemin geliefde pape gaaien zullen we onze dagen vooral vullen met wijs-zitten-zijn Immersdie eigenschap is potten aangeboren. Heks erig wijs wezen met zo nu en dan een profetiese kwinkslag De aan ons voorbij gegleden jaren zullen luidruchtig levendig gehouden worden. Want onze huisdiertjesleergierig als ze wa ren, zullen op de hun zo eigen-kernachtige-wijze hoogtepunten uit ons huiselijk leven blijven vertolken: de zoetste potteuze kooswoordjes en de afgrijselijkste verwensingen. Maar voor ik mijn intrek in het oude-vrouwenhui s neem, ik nog wel een en ander regelenzo je wilt plannen. Dat wil zeggen: met de gestaag toenemende vergrijzing in Ne derland vind ik het de moeite waard te overwegen of ik aan de kinderen moet. Het vooruitzicht als onbezoldigde bejaarde voor ontbijt of diner op strooptocht te moeten, trekt me niet. En daar waar de centrale overheid in gebreke zal blijven het noodzakelijk privé-maatregelen te treffen Nou ja, eigen kinder enhet heeft voordelen, zeker op termijn over niet al te lange tijd krijg je vast een premie op het baren van kinderen korte-termijn financieel gunstig - je verkrijgt op redelijk passieve wijze een afzetgebied voor je levenswijsheden midde1 lange-termijn moreel gunstig - kinderen vormen a.h.w. een vleesgeworden levensverzekering lange-termijn financieel moreel gunstig Staat tegenover dat je er jaaaaaren aan vast zit. Welk een in vestering! Ergste is dat je er zeker twee moet nemen. Ik be doel, stel dat je er een hebt en die vertrekt met de noorderzon. Pats...weg mooie toekomstplanning Misschien heeft bedelen toch, ja vast, wel tenslotte in beweginghapt nog wat frisse lucht komt onder de mensen. Zullen we over pakweg 35 beginnen Overigens, ik kom ook om in de drukte. Ik heb het nl druk hebben orrespondance

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 26