20 radio riool Carla OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP Toos Carla voor hen met een wat gebrekkige topografiese kennis: Terborg ligt langs het trein- trajekt: Arnhem - Winterswijk.) Dinsdag 22 maart a.s. om 10 uur dient de zaak van Hennie Vreeman Het is belangrijk om' met zoveel mogelijk vrouwen aanwezig te zijn bij het gerechtsgebouw. Om te la ten zien en horen dat we ons niet als randverschijnselen weg laten werken 28-2 naar de proefuitzending van 18.00-21.00 Opstartkommissie ver nieuwd Radio Riool. ■Tn 2 gch tangen 013-552243 013-436405 Radio Riool, de Tilburgse vrije radiopiraat is weer in de lucht. De oorspronkelijke bedoeling van de piraat Radio Riool heb ben we weer opgepakt. Namelijk deze: veel (kritiese) Tilburgse groeperingen een mogelijkheid bieden hun informatie kwijt te kunnen. We zoeken nog vrouwen die mee willen werken. Er zijn verschillende mogelijkheden: van intensief bij de organisatie betrokken zijn tot af en toe een progamma maken. Wil je meer informatie, bel 421370 of schrijf naar Radio Riool postbus 812?. Of nog beter, luister op ma. Het bestuur van het V.J.V. heeft nu de kantonrechter verzocht de nietigverklaring van de kommissie van beroep ongedaan te maken. Deze zaak komt 22 maart a.s.voor om 10 uur in Terborg. Het is wel opvallend dat het steeds vrouwen zijn - lesbies feministen, die of niet aangeno men worden of ontslagen. We vormen kennelijk een grote be dreiging voor het ’normale’ be staande patroon. p.s. Op een kabelradio zijn we niet te ontvangen, luister dus naar een transistor of wekkerradio of trek de kabelstekker eruit en improviseer een antennetje (koperdraadje is voldoende). Geef dit ook door aan mensen die het maar niet kunnen vinden. M

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 22