31 agressie is eng klaar Inge dreigende houding gebalde vuisten gewortelde benen gespannen nekspieren blikkende ogen wijdopen gesperde mond een kreet krachtig prachtig Tijdens het lopen, schoppen, sto ten en gillen. Het is krachtig om te zien en zelf te voelen. De bewegingen worden naarmate de week vordert steeds meer eigen, ik voel de balans, de rust, de kracht Slapen als een roos en opstaan met veel spierpijn, maar een war me douche verhelpt al veel. Opwarmen, rennen, van boven naar beneden je lijf los maken. Mediteren, yoga zijn belangrijke onderdelen, ze helpen te ontspan nen, je lijf los te maken. Het is leuk te zien hoe het ver trouwen onder elkaar snel groeit. Er wordt hard gewerkt door ieder een. Ik ga de andere vrouwen nu ook duidelijker zien en beleven. Er groeit steeds meer tussen ons. Zo vinden we gezamenlijk een ma nier van hoe we willen werken, trainen, praten, fijrs met elkaar' Het eind van de week komt in zicht. Nu voel ik al hoe moeilijk ik het zal vinden om afscheid te nemen. Ik ben heel erg vol van alles, zo vol dat ik haast niet meer kan eten. Ik voel me nieuw, fris en vol energie Op m'n fiets terug naar huis. Ik heb in deze week veel kracht teruggevonden. Met die energie en kracht heb ik belangrijke beslui ten genomen. Besloten om te ver huizen en om aan de opleiding meubelmaken te beginnen. Het is me allebei binnen zeer korte tijd gelukt. Ik had het gevoel alsof ik met een karatesprong door alle barrières heen sprong. Dit heb ik uit deze week gehaald en ik ben er nog steeds trots op Foto's genomen door Judith en Loeki tijdens de vrouwenvechtweek in Aardenburg, augustus 1981 Ho!

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 33