'tiveb 28 Margriet N.B. de kommissie is 29-11'82 geïnstalleerd. Hopelijk hebben onze lezeres sen door bovenstaande bloemle zing uit vragen en antwoorden, meer beeld gekregen van de eman- cipatiekommissie In ieder geval is wel duidelijk geworden wie je waarop kunt aan spreken In een volgende krant hopen we de onafhankelijke deskundige voor te kunnen stellen. Ook haar willen we onze vragen voorleggen. Verder zullen we -voor zover binnen onze mogelijkheden ligt- verslag doen van de ontwikkeling en in - en rond de emancipatie kommissie. Zij mag zich verheu gen in onze warme belangstelling. de meeste kommissieleden onge grond. Het is toch de Gemeente raad die politieke verantwoor delijkheid heeft. Marya Visscher onderkent evenwel dat wanneer de emancipatiekommissie prioritei ten moet gaan stellen, deze een bepaalde politieke verantwoorde lijkheid op de schouders krijgt. Maar....die is "echter niet te vergelijken met de uiteindelijke ja’s en nee’s van het Gemeente bestuur". Adje v/d Made heeft de verwachting dat binnen de kommis sie verschillende bezuinigings- filosofieën zullen gaan botsen, wat dan konsekwenties heeft voor de prioriteiten die verschillen de groepen aan zullen geven'. 't web is een plaats waar wij eigengemaakte werken van vrouwen verkopen, er zijn een heleboel vrouwen die thuis zelf kleren maken, weven, brei en, batikken, schilderijtjes en sieraden ontwerpen-. meestal geven vrouwen die leuke dingen zomaar af, zonder dat zij daarvoor die waardering krijgen,die ze eigenlijk ver dienen.wij willen dit werk van vrouwen aan iedereen laten zien en wie wil kan 't ook kopen dat doen wij in t web, waar we nu van ongeveer dertig vrouwen eigengemaakte dingen zoals bloemstukjestekeningen, oor bellen, tasjes e.d. hebben, kom eens een keer kijken, als je zin hebt, wij zijn er donder dags van 10.00-21.00 uur, vrij dags van 10.00-18.00 uur en zaterdags van 10.00-17-00 uur, kardinaal vaughanstraat 37. annelies, antoinette, els, marlies, lia. I 3 H

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 30