komt allen tcsamen jubelend van kritiek op Je uokjende lezeressenavond dd. 12 januari, om 20.15 i)on Sasse wn Ljssettstr ib. vrouwen meng je in de politieke strijd 12 subsidieregeling in tilburg I Roos Römer. S' werk onze Tegen die tijd hebben we dan voor stellen van het college over de verdeling binnen. We kunnen dan ook praten over het indienen van bezwaren voor het geval' dat de een of andere groep het niet eens is met het aan haar toegekende bedrag. Nu al zitten we met de volgende vragen: - Naar welke aktiviteiten gaan de 60.000,-- die voor eman cipatie 'bestemd zijn? - Naar wat voor aktiviteiten gaan de centen uit de edukatieve pot van 70.000 - Waar wordt in 1983 op bezuinigd? - Wordt op alle aktiviteiten een zelfde bezuinigingspercentage toegepast of worden traditio nele groepen beter bedeeld dan alternatieve, zoals vorig jaar? - Hoe wordt met de subsidiekrite- ria gewerkt? Ambtenaren van afd. 10 zeggen, dat ze er niet Ook dit jaar hebben veel vrouwen groepen weer subsidieaanvragen voor 1983 bij de gemeente inge diend. In het onlangs verschenen programma 1983 is alleen een to taalbedrag van 130.000,-- voor aktiviteiten in het kader van emancipatie en volwasseneneduka- tie opgenomen.- Hoe de gemeente dat bedrag op basis van de inge diende aanvragen verdeeld, staat er niet in. Het college neemt pas op dinsdag 16 november hierover besluiten. mee kunnen werken. Maar toch gelden ze. Om gezamenlijk een antwoord op deze vragen te vinden, zal er 7 december een bijeenkomst zijn, waarvoor alle groepen, die sub sidie hebben aangevraagd, worden uitgenodigd door het Edukatief Centrum. Hopelijk komen dan de vrouwen van de koffieochtenden, de scholen voor volwassenen, het VOT, VOS- werkgroep, vrouwenkafee en -cen trum, vrouwengroep van de wereld winkel, en alle andere groepen. KOM OP VOOR JE BELANG en mee aan een bundeling van krachten Tot ziens op dinsdag 7 december om 9.15 uur 's ochtends in het Kursushuis, Goirke Kanaaldijk 16. I ‘obi I

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 14