10 en verder subsidie Misschien heb je zin om te reage ren 's Middags hebben we met een klein groepje doorgepraat over het vrouwengezondheidscentrum. Er is gesproken over de samenstel ling van de emancipatiekommissie. Er is nog steeds onbekend wanneer zij officieel geïnstalleerd zal worden (zie elders krant). Deze tweede dag waren duidelijk minder vrouwen aanwezig als de eerste. We hebben daaruit nog niet de konklusie durven trekken dat er -geen behoefte is aan een diskussieplatform. georganiseerd worden in het vrouwencentrum 3. Kleinschalige werkpro jekten voor vrouwen: Bij de PSP bestaat een werkgroep kleinschalige werkprojektenEen van de vragen waar zij mee bezig zijn: waar willen we naartoe en moet er kommercieel gewerkt wor den Er wordt een derde werk-studiedag georganiseerd en wel op donderdag 16 decemberHet thema zal zijn: vrouwensteunpunt Enkele vrouwen die deelgenomen hebben aan studiedagen over vrouw en werk (in Utrecht en Oisterwijk) willen met de opge dane informatie bekijken hoe initiatieven van vrouwen in Til burg ondersteund kunnen worden. Ook zij willen hierover begin 1983 thema-avonden organiseren in het vrouwencentrum. De film "Niet bemiddelbaar" werd gedraaid om de diskussie over vrouw en werk te stimuleren. Na deze informatie-uitwisseling hebben we ook gesproken over: Subsidie voor emancipatie-aktivi teiten Er werd gekonstateerd dat de ge meentelijke subsidieverordening voor emancipatie-aktiviteiten vaak niet duidelijk is voor vrouw engroepen. Welke kriteria legt de gemeente aan de dag bij subsidie aanvragen emancipatie-aktivitei ten en hoe kontroleerbaar zijn deze voor vrouwengroepen? waar vrouwen mee We zouden moeten voorkomen dat er geld overblijft in de "emancipa- tiepot" en dat de gemeente, zoals nu gebeurd is, het volgend jaar minder geld beschikbaar stelt voor emancipatie-aktiviteiten. Een goed initiatief zou zijn, als we met alle vrouwengroepen, die subsidie uit de emancipatiepot hebben aangevraagd bij elkaar gaan zitten om bijv, de subsidie verordening te bestuderen, elkaar te helpen bij het maken van een begroting e.d. Wil je ervaringen uitwisselen? Wil je diskussiëren over' een aantal hete hangijzers in de vrouwen beweging? Misschien helpen de volgende vragen je een idee te vormen: Waar denk jij aan bij een vrouwensteunpunt? Aan wat voor soort ondersteuning heb jij behoefte? - informatie over alle mogelijke aktiviteiten bezig zijn - informatie over specifieke vrouwenaktiviteiten

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 12