i G NSlN*® I J 11 8 en nu? VOOR VROUWE I VAWll L V i T- if (L-- U I 0 Mia 3 harder en direkher tegen aan. Negeerde ik vroeger lastige man netjes, nu zeg ik er zeer duide lijk iets van. Dat vind ik trouw ens ook prima om mijn stem echt te laten horen. "Wat ik ervan over heb gehouden is een groot wantrouwen tegen alles wat man is. Dit beperkt je heel erg in je doen en vooral je sMaandags wordt de dader opgepakt om na enige dagen in voorlopige hechtenis weer vrij te mogen rondlopen. In Breda bleken alle cellen vol te zitten. Ik moet m’n verhaal dan nog een keer ver tellen aan de rechter-kommissaris Hij zegt dat er toch eigenlijk niks gebeurd ismaar verder is hij wel aardig. Gelukkig hoef ik niet ook nog voor de recht bank te komen. Men heeft nl. geen vragen meer over de gang van zaken en mij niet meer nodig. Dit was het verhaal, toen. De volgende dingen wil ik even apart vermelden. Wat mij in negatieve zin opviel, was hoe sommigen mensen in mijn omgeving reageerden. "Je had nooit met die kerel mee moeten gaan", zeiden ze. En zo schoven ze de schuld op mij i.p.v. op hem. Het viel ook tegen dat de uitslag van een vonnis absoluut onbekend blijft. Als slachtoffer heb je er geen idee van hoe lang de dader opgesloten wordt. Zelfs de politie in Tilburg weet van niks. Inmiddels heb ik wel ver nomen dat hij vrij is, omdat een kennis van mij hem vorige week in Tilburg zag rondlopen En wat mij meeviel was het feit dat mijn angst voor de politie opvang overbodig was, in Tilburg althans. Ze hebben hun taken goed afgewerkt. Dit stond wel lijn recht tegenover mijn ideeën, die door gelezen en gehoorde verhalen waren ontstaan." hebben gebeld om tegen de dader te getuigen. Ze vertelden, dat ze de jongen diezelfde avond uit het huis hadden gezet. Met dit alles heb ik in elk geval wel voldoende bewijzen. De politie geeft mij het adres van een stichting: "op vang voor slachtoffers van mis drijven". Hier kan ik heen gaan als ik er verder over wil praten. 1 Wk A I w I

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 10