BEKLAD 3 10-13 uur. Onze eerste aktie was snel georganiseerd. Ondersteund door vrou wen van VTSGvrouwen tegen seksueel geweld) spoten we onze leuzen èls ’Tilburg Noord verkrachtingsoorden 'Vrouwen Wreken Vrou wen' in fraaie kleuren, geïllustreerd met ons embleem, herkennings teken op (ie muren en het plein van het win kelcentrum Wagnerplein Tilburg Noord Hieraan hadden we de foto en het suggestieve sensationele berichtje in het nieuwsblad te danken(l4-7-'82) Enkele dagen later heb ben we in een tweede suksesvolle spuitaktie de grotendeels verwij derde leuzen opnieuw op het Wagnerplein aange bracht, terwijl ook de fietsroute, het pad langs het kanaal en het bruggetje over de oude Lind werden meegenomen. Spuiten vinden wij een duidelijke manier om van je te laten horen en aandacht tel angst‘'voor verkrach- ting en aanranding steeds groter wordt, is een meningsvorming over iets wat zó dicht bij huis ge beurt van het groot ste belang. De beide spuitakties zijn een aanzet geweest, maar we hebben nog meer op stapel staan'. Vrouwen die samen met ons aan de akties willen deelnemen en/of goede ideeën hebben, neem kon- takt met ons op! Schrijven naar Vrouwenwraak p/a Vrouwenkrant, Postbus 3181, 5003 DD Tilburg, of bellen 013-421896 woensdagsochtends van Het winkelcentrum op het Wagnerplein is gisternacht be klad met een groot aantal leu zen als „Tilburg-Noord, ver- krachtingsoord”, „Vrouwen wreken vrouwen" en „Wraak komt”. De leuzen in blauw, paars, groen en roze zijn geïllu streerd met allerlei mysterieuze tekens. De politie hield 's nachts om kwart voor 2 een 30-jarige vrouw aan, die in het bezit was van een verfspuit. De vrouw had de leuzen samen met ande ren aanaebracht. - trekken. Via legale kanalen lukt dat nog steeds niet. Met leüzen óp de muren en straten, vooral op de druk bezcrchte plekken, be trekken we de mensen bij de zaak. Toen enkelen van ons zich na de eerste aktie tussen het winke lende publiek voegden, bleken de leuzen aanzet te zijn tot menige diskussie Vooral in Tilburg-Noordwaar de M f - f

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 5