vrouwenark 9 de ark zinkt HELP HE sen P.S. Het sluiten van een initiatief als de Vrouwenark laat toch een teleurstelling achter. Je hebt kontakten opgedaan, met elkaar wat geleerd en toch lijkt het zo alsof het voor niets is geweest. Kovalsky kan dan misschien een beetje troost brengen: Op de openingsvergadering van 24 augustus j.l. hebben we dit helaas onder ogen moeten zien. Van de negen aanwezige vrouwen waren er vijf bij de kerngroep, die zoals bekend, niet meer ver der haar schouders onder de or ganisaties wil zetten. De vier overgebleven vrouwen wilden wel af en toe iets doen, maar nie mand was bereid "de kar te trek ken" zoals dat heet. Wat toen? Wij hebben nog verschillende mo gelijkheden overwogen, maar tel kens kwam het erop neer: Wie gaat dat organiseren? Wie geeft het vorm? Deze vragen spelen het laatste half jaar steeds weer en "Als mensen proberen de aktivi- teiten van een groep of een in dividu op een rijtje te zetten en ze kunnen niet onmiddellijk tastbare resultaten aanwijzen, trekken ze vaak de konklusie dat het een mislukking was. Maar zijn soms alle kringen te tellen die ontstaan wanneer je een steen in het water gooit?" (Elizabeth Kovalsky). we hebben ze niet op kunnen los- Er bleef ons dus niets an ders over dan de aktiviteiten van de Vrouwenark stopte zetten. Let Wel: bij het aanbod van wijk- aktiviteiten had ook de Vrouwen ark ingeschreven met twee kursus- sen! De ene is"Wat is nu eigen lijk feminisme?", de andere: "Vrouw en geloof". Bij voldoende deelname gaan deze GEWOON DOOR'. Ellen van Dam (Montfortenlaan 90, tel. 680795) kan je alle infor matie geven. Namens de Vrouwenark, Mirjam Hermans.

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 11