inhoud redaldie De Keerkring i. verder werkten mee aan deze krant: kontaktpersonen kopij-adres Karin v. Leengoed Klaar van Helvoort Nel Verhavent José Onderdenwijngaard Carla Wijntjes Voor kontaktpersonen vrouwen kafee tel 42 1 896 woensdags avonds van 20.30-24.00 uur. Abonnenment op de vrouwenkrant is F. 20,-- per jaar. Samen met een lidmaatschap van het vrouwenkafee; F. 30,-- per jaar. Overmaken op gironummer: 39 43 880 t.n.v. Vereniging Vrouwenkafee Tilburg Postbus 3181 5003 DD Tilburg. 1- redaktioneel 2- straatinterviews 3- terugblik op 5 jaar vrouwenkrant 5-waartoe een vrouwenkrant? )- vrouwen.waar zijn ze gebleven? 10-ze staat stevig... 12-uit het logboek 14-betaald werk in het vrouwenkafee 18-lesbies in tilburg 21-interview met riet de brouwer 24 vrouwen tegen sexueel geweld 26- vrouwenark 27- emancipatiebeleid in tilburg 28- gouden dagen met frederica de cesco 30-over onze dochters' dochters' dochters;een toekomstverhaal 32-columnvijf jaren Ons kopijadres is: veldhovenring 49, 5041BA te Tilburg. De uiter ste inleverdatum is 1 mei 1982. De vrouwenkrant Tilburg is een tweemaandelijkse krant voor vrouwen in Tilburg en omgeving. Zij geeft informatie voor en over vrouwen en vrouwengroepen in Tilburg. De redaktie is een werkgroep van het vrouwenkafee. De krant wordt financieel ondersteund met subsidie van het vrouwen- kaf ee Maria Lebbink, Gertie Beckers, Yvonne Vervoort, Rosalie Bae- ten, Riet de Brouwer, Margriet Stommel, Vera Kleyn, Roos Römer, Anja van Kempen (VTSG), de Vrouwenark, Luc Verstappen Anja Gussinklo, Kiekie Boelaars, Emmy vd Broek, Silke Bakker, Trudy Markus, Karin v. Leengoed Alma de Jong om Dc stichting V.O.V. (vorming en onderwijs voor volwassenen) heeft dringend behoefte aan nieuwe bestuursleden. In dez- stichting zijn een aantal afdelingen met verschillende deelgroepen ve tegenwoordig Dit zijn: de Kring, Vormingswerk voor jongeren; de Vogelboom, centrum voor vorming en groei; de Kierschool, -cursussen voor mensen met weinig opleiding;! V.J.V.-Noord; vormingswerk voor Jongeren; Duizendschoon; centrum voor buitenlandse vrouwen; de Keerkring; vormingscentrum van vrouwen. Wie denkt over voldoende tijd en energie te beschikken (veel tijd te lezen om op de hoogte te blijven) en één keer per maand 2$ uur vergaderen) kan zich voor meer informatie richten tot de Keerkring, Korvelplein 175» tel. 433979 en 426J15. (’s-morgens) Als (eventuele) aanmoediging: we hebben heel erg graag een vrouw in het bestuur die vooral over het vrouwenwerk meedenkt en meepraatJ Wij zoeken een vrouw die zich vooral betrekken voelt bij het vrouwen werk en daar ervaring in hééft, baarbij komt nog: visie op maatschappelijk gebeuren en het durven dragen van maatschap pelijke verantwoordelijkheid) kritische vragen durven stellen bij ontwikkelingen in het werk; enige bestuurservaring heeft in een professionele organisatie (wat andere moeilijkheden met zich meebrengt dan b.v. een vrijwilligers organisatie); goede kontaktuele eigenschappen; daadwerkelijke belangstelling voor de ontwikkeling in de organisatie en de uiteindelijke resultaten van het uitvoerend werk; willen werken zonder financiële vergoeding; in tijden van bezuiniging vaak konfliktueuze besluitvormingsprocessen (willen) meemaken.

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 2