vrouivenark ■HM I CW /VMMW h I willen meer namens de Vrouwenark Mariëtte Baars Marlies Magermans Anja en Peet namens V.T.S.G. Postbus 218 Tilburg aanranding: elke vorm van seksueel geweld behalve verkrachting. Dus al het lastig vallen, handtastelijk heden Je kunt hiervan altijd aangifte doen bij de politie. Er is pas sprake van verkrachting wanneer de man echt met zijn penis in je vagina is binnengeweest. In de vorige kraj^t stond onze noodkreet over het voortbestaan van de vrouwenark. Dit was het hoofdthema van de jaarvergadering op 26 januari. De huidige kerngroep heeft te kennen gegeven om met de orga nisatie van de Vrouwenark te willen stoppen.Op deze jaar vergadering bleek dat vrouwen zich wel incidenteel met bijv, themavoorbereidingen e.d. wil len bezighouden, maar de orga nisatorische kanten zoals: financieën, kontakten naar bui ten, vergaderingen e.d., publi citeit, barrooster enz., niet op zich willen nemen. De behoefte aan een wijkgericht vrouwentrefcentrum bleek uit het feit dat de avond goed be zocht werd en dat de aanwezige vrouwen zich nauw betrokken voelen bij de vrouwenark. Er werd naarstig gezocht naar mogelijke oplossingen. Na 2 voort- bestaansvergaderingen hebben we inmiddels een andere kontaktvrouw dit is Riet Spelbos, Postelse- hoeflaan 70 tel 670505. De voor bereidingen van o.a. thema's zijn weer in volle gang. Ook de plannen voor de taken van een eventuele TAP-kracht zijn kon- kreter geworden. Een van deze taken- is samen met andere vrouwen de Vrouwenark nieuw leven in te blazen. Al met al zijn dit weer licht punten om ermee door te gaan. We willen proberen een aktie/ infogroep te blijven. En we blijven doorgaan met vechten tegen seksueel geweld. Door met mensen (vooral vrouwen) te praten ervaringen uit te wisselen enz En door ons te laten horen (Fakkeltocht e.d.) We zijn met twaalf vrouwen gaan spuiten in de stad. Dat willen we nog eens herhalen (bij iets beter weer). Verder hebben we er al een thema avond voor een meidengroep op zitten. En dit jaar organiseren we natuurlijk ook weer een fakkeltocht (waarschijnlijk 4 Juni Op het moment praten we onderling veel over porno, want dat zit ons niet helemaal lekker. Tenslotte willen we proberen om meer op aktuele gebeurtenissen in Tilburg in te springen. Daarvoor is het nodig dat we goed van die zaken op de hoogte zijn. Laat ons dus zoveel mogelijk aktueel nieuws horen. Als er vrouwen zijn die tips of ideeën voor ons hebben, we die heel graag horen. Schrijf eens naar postbus 218. Daar kun je ook voor informatie terecht. Ii I

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 28