lezeressenavond 23 ei van columbus bekvechten HHHHH ItUVVV vrouwen Klaar de redaktie Wat denk jij dat om dat Poeh De dag na het interview met Riet heb ik mijn moeder aan de telefoonZe klinkt gede primeerd. "Ach", zegt ze, "De laatste vijftien jaar is er niks leuks meer gebeurd en dat zal ook wel niet meer voor me weggelegd zijn" Zou Riet dan toch gelijk heb ben, als ze zegt:"alle vrouw en zouden alleen moeten komen te staan, dan worden ze veel strijdbaarder'!. Wat zou jij in het vrouwen- kafee willen doen? moeten komen staan, den ze veel strijdbaarder dan... dan lukt het wel. Weer haar ondeugende lach. "Niet dat ik iedereen een echt scheiding toewens, hoor, nee dat zeker niet. Maar dan moet je het zelf doen en zoek je steun bij vrouwen. Van de andere kant als de vrouwenbeweging er alleen maar is voor vrouwen, die op een of andere manier ergens tegen- opgelopen zijn, dan zou het een toevluchtsoord zijn voor alle ontevreden vrouwen. Dat zou niet goed zijn voor de vrouwen beweging er voor nodig is te laten slagen? "Poeh, als ik dat wist... dan was het het ei van Colum bus", zegt ze lachend, "want ze zitten er overal mee'.' "Ik denk dat 't een generatie zal durenOf Alle vrouwen zouden alleen dan wor- en "Als ik nou lees van die swing- avond, dan zou ik daar best eens heen willen, maar dat durf ik niet'.' Ze zou het leuk vinden als het kafee in de winter op zondag middag open zou zijn en ze verheugt zich zichtbaar bij het idee van een terrasje voor het OOcentrum in de zomer, ^tekker bekvechten met zou ik ook wel willen. Geen ruzie maken", voegt ze er haastig aan toe, "maar weer werk krijgen, de verschillen de meningen toetsen". Op 31 maart organiseren wij weer een lezeressenavond. Op deze avond willen we praten over deze lustrumkrantstaat het re- daktiebeleid ter diskussie en staan wij open voor suggesties voor volgende kranten. Naast de vaste lezeressen, die wij voor deze avonden uitnodi gen, is de lezeressenavond open voor elke belangstellende le zeres Kom op woensdag 31 maart 20.30 uur in het Vrouwenhuis. H

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 25