pagina twee reakties korreldie ■hr enzo extreem oproep geraakt geef een abonnement WOMEN Nel en Carla Marije José Rijnen VOTES Ik zoek kontakt met vrouwen die bezig zijn met schrijven (ver halen, gedichten). Reakties graag naar José Rijnen., Vazalstraat 7, Tilburg lieve redaktie, Ik vraag me af waarom de Vrou wenkrant en andere vrouwengroe peringen zo extreem is naar één kant, ik zie er zo weinig in van ’emancipatie' met mannen samen. Ik kan me wel voorstellen dat zij eerst alleen willen werken, maar' wanneer komt het punt dat zij weer bij elkaar komen. De wereld bestaat uit mannen, vrouwen en kinderen'.'.! (en dit zeg ik ondanks dat ik lesbisch ben Ik vond 't goed in 't stukje van Carla, het woordt "gelijken". Carla hoeveel vrouwen zijn er die zich in hun ziek-zijn kun nen bekommeren over hun po litieke of maatschappelijke moeilijkheden. Zou je daar in zo'n situatie aan toe kunnen ko men. Ik kan het helemaal niet als ik in 'n psychose zit. Het gedicht van Luc vond ik erg mooi. Zit er duidelijk geeste lijke groei in. José was ook goed en wil leven met eigen normen. N.b. Wie weet een hele mooie naam voor deze krant? Ons is gebleken dat uit de naam 'de Tilburgsche Vrouwen gazet' (in de vorige krant blz. 35) niet op te maken is dat dit de Tilburgse Vrouwen krant betreft. Dus geen andere krant, alleen een andere naam, die wij tegen het ochtendglo ren, tijdens het lay-outen nét wat mooier vonden. Wij zullen ons niet meer te buiten gaan aan dit soort fratsen, althans dat hopen wij lieve vrouwen, 'n Prima krant, die laatste 'paarse' november 00-krant. Ik sleep haar al twee dÈgen lang overal mee naar toe (steeds een stukje tussen door lezen), maar nu is ze uit. Jammer voor mij, dat wordt wach ten tot januari, 'n Speciale re- aktie op 't gedicht van Luc: schitterend, zo iets hebben we nodig om even stil, warm, boos, blij, noem-maar-op te worden. In ieder geval geraakt te worden, om daarna weer verder te kunnen, groetjes F OR I

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 4