verslag I I 31 w s>< 4* du Vin. van Opgetekend door Annelies en Carla Commissie vergadering emancipa tie nota, 18- 12-81 "Ik moet u erop wijzen dat hier niet geapplaudiseerd mag worden. We moeten klaarkomen. Als verantwoordelijk wethouder wil ik even een misverstand uit de weg ruimen om verdere misverstanden te voorkomen. Dat is toch niet onwijs dacht ik Wat hebt u? Daar zullen we van mijn kant geen misverstanden over laten bestaan. We zijn het niet uitsluitend eens. Dit onderschrijven wij. Ieder zijn goed recht. Ze moe ten het niet gratis krijgen. Wat zeg u? Daar kunnen we mening over verschillen, daar zullen we het nooit over eens worden. Juist vanwege het mis verstand Daar kan ik geen ja of nee op zeggen. U hoeft het niet altijd met me eens te zijn, ik hou niet van een grijze samenleving. .Wat zegt u? 't is van essen tieel belang dit in chronische volgorde te behandelen. Wat zegt u? Dat zie ik voorlopig niet zitten. Dan geef ik mijn persoonlijke mening en die zou vooruitstre vend zijn." Aldus sprak Miet van Puyenbroek. aM bij. Nog even en wij kunnen ons weer buitenshuis begeven, ons een zaam avontuur aan de oppervlak te voorbij. Nog even moest ik een beetje huilen over de puin hoop die ik leef en over de vreugde dat het nu weer lente zal worden. Eén januari, even toch nieuwsgierig naar de radio geluisterd, je weet nooit, mis schien is alles ineens als een wonder veranderd, hoor ik alle maal vrouwen, was het êèn boze dhoom, dat patriachale bolwerk. 'Wat had je gedacht, Carla?Nou ja, de hele maand zoveel heiligs, wonderenvrede gehoord, ik dacht, je weet maar nooit, misschien ken ik me reflektors wel afdoen'. "Bë je bedonderd!" (Hilda, in Eenzaam Avontuur). Doden, gewonden, bezetting hier, aanslag daar, en allemaal dezelfde mannen overal nog. En als klap op de vuurpijl, ha, vergeef me, wor den in het zoveelste jaar overzicht van '81 alle be langrijke gebeurtenissen in de vrouwenstrijd systematisch niet genoemdverzwegen Wij waren er niet'.!'. BmHBH 4 9^ -

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 33