lezeressenavond 27 vrouwencentrum publicatie vrouwenraad 1 de redaktie De 2e lezeressenavond woensdag 3 februari om 20.00 uur in het Vrouwencentrum Hulp voor het schilderen en schoonmaken is nog steeds hard nodig, iedere donderdag kunt U daar terecht van 9.30 uur tot 16.30 uur. Wilt U op een andere dag gaan helpen, dat is prima, maar bel dan even met Mevr. W. Onderdenwijngaard te: 672068. Ook zoeken wij nog iemand die een bestelbus heeft (VW bus) om wat grote stukken te ver voeren die aangeboden zijn voor het vrouwencentrum. Dus wilt U helpen of heeft U een bestelbus; dan bellen met 672068 Werkgroep publiciteit. De eerste lezeressenavond nam een andere wending dan wij als redaktie ons hadden voorge steld. Mede ten gevolge van de slechte publiciteit bleken er die avond vrouwen met totaal verschillende verwachtingen te zijn. De meeste vrouwen kwamen voor het onderwerp ’psychia trie'. Na enig geheen-en-weer zijn we inderdaad hierover gaan praten en verliep het ge sprek verder in een rustige en open sfeer. Er was met na me veel belangstelling voor FORT-groepen Toch waren wij teleurgesteld in onze verwachtingen van de eerste lezeressenavond. Wij verwachten van de lezeres senavond kritiek op onze ma nier van werken, de inhoud en vormgeving van de OOkrant en mogelijk daaraan gekoppeld een diskussie over de plaats en funktie van de OOkrant in Til burg. Dit alles+naar aanlei ding van de laatst verschenen krant, waarbij een diskussie over het desbetreffende thema De vrouwenraad wordt nogal eens gevraagd namen te noemen van vrouwen die zitting willen ne- nen in een bestuur of een com- nissie/adviesraad in Tilburg. Wij denken dat er best wel vrouwen interesse hebben,maar ...wij kennen ze niet. U zit in zo'n bestuur a titre personel d.w.z. U hoeft geen voeling te houden met U achter ban al mag U die natuurlijk wel informeren. Denk er eens over, en als U belangstelling heeft neem dan even contact op met Mevr. Vis ser, telefoon013-673609 niet uitgesloten is. Bij de nabespreking van de eerste lezeressenavond was de konklusie dat we een slechte, onduidelijke publiciteit had den gevoerd, snel getrokken. Hopelijk is het nu wat duide lijker Maar behalve dit kwamen we ook tot een enigszins andere opzet van de lezeressenavond. We hebben zeven vrouwen gevraagd of zij ons elke twee maanden van kritiek willen voorzien. Dus vanaf nu neemt een vaste groep lezeressen deel aan de lezeressenavond. Deze avond blijft echter open voor alle lezeressen van de OOkrant. De tweede lezeressenavond op 3 februari a.s. zal het eerste deel van de avond gaan over wat wij als redaktie voorstaan met de OOkrant, en het tweede deel zulten we praten n.a.v. de voor je liggende krant. Zoals al eerder gezegd: we staan open voor jullie vragen, suggesties, kritiek en jullie kreatieve, lucide, erotiese aanvullingen op de OOkrant. Tot 3 februari. VROUWENDOKUMENTATIESENTRUM T I B G NIEUWEAN0SFRAA7 13 5 0 3 8 S ',1 I t B 0 R

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 29