I I I 26 1 Tot ziens op 26 januari. 1 De kerngroep Ik naam adres wil dat de vrouwenark blijft bestaan Ik wil me daar ook daadwerkelijk voor inzetten door: haar zomer Opsturen naar: Ans Franc, Montfortanenlaan 69, Tilburg in de kerngroep deel te nemen •en kontaktadres te zijn in de kerngroep deel te nemen en de zorg voor de financiën te dragen. in de kerngroep deel te nemen mee te praten over de toe komst, 1982-1983 morele steun te geven. komen zal "de vrouwenark" deuren met ingang van de definitief sluiten. Hoe zeer ons dat ook aan 't hart zal gaan! Je ziet het opschrift boven deze brief is echt terecht. Op de komende ledenjaarvergade ring willen we over deze kwestie praten In feite gaat die vergadering dus over: blijft de vrouwenark bestaan of niet? Als je het belangrijk of zomaar plezierig vindt dat er in onzë wijk een ontmoetingsplek voor vrouwen is, kom dan. Neem je buurvrouw of vriendin mee, je moeder of je zuster, je kollega, of allemaal’. Als je niet kunt en je wilt wel dat de vrouwenark er blijft, kun je onderstaande strook invullen en opsturen. De Vrouwenark, het OOkafee in Tilburg-Westdreit+Êaar deuren te moeten sluiten. De elf vrouwen van de kerngroep, van wie de meeste sinds het aller eerste begin van "de vrou wenark" er al aktief waren, zen den deze kreet naar alle leden, en andere belangstellenden/be- langhebbenden Wij- zijn nu bijna 3 jaar bezig met het op poten (of is het benen) zetten en staande hou den van "de vrouwenark". Het organiseren van thema-avonden en ochtenden, het bijhouden van de financieën, subsidie en alle andere aktiviteitenkostte veel tijd. Maar we deden het met liefde en meestal ook met ple zier. Door dit samen bezig zijn leer je elkaar zo langzamerhand goed kennen, je raakt erg ver trouwd, een soort familiegevoel misschien Hoe plezierig en waardevol dit voor ons ook is, we hebben ge merkt dat het voor "de vrouwen ark" niet zo goed is en dat we wellicht ons doel voorbij zijn gestreefd. Andere vrouwen er varen ons als een gesloten groep waar je je moeilijk zo bij kunt aansluiten dat je echt mee kunt gaan doen met de kern groep aktiviteiten. Al onze verzoeken in het verle den om nieuwe kerngroepleden liepen op niets uit, zodat onze wens van het afgelopen jaar de aktiviteiten en taken langzamer hand in andere vrouwen handen over te geven, niet vervuld werd Na de afgelopen maanden heel veel over deze dingen gedacht en gepraat te hebben, vinden we dat het zo echt niet meer kan. Wij willen bovendien ook graag na deze 3 jaar onze energie aan andere vrouwenzaken gaan beste den Dit betekent konkreet dat er nu vrouwen onze taak moeten over nemen. Als die vrouwen er niet I

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 28