I huppelen i 14 5 ■■■■Hi I 1^^^ Hoi! van Potten en Flikkers, Amsterdam. De datum is nog niet algemeen bekend maar daarvoor kun je vrijdag naar: "ook zo" op de radio luisteren of bellen naar het COC. Meiden die graag samen met anderen erheen willen, kunnen mij bellen en dan kunnen we gezellig met een groepje met de trein erheen. Dit bedacht ik omdat ik het zelf niet leuk vind om er alleen heen te gaan en die zijn er misschien nog wel meer Daag’. En misschien tot ziens, tot beis of tot schrijfs’. a juu Als er kinderen (meiden) zijn die daar belangstelling voor hebben die kunnen mij schrijven of opbellen. Misschien kunnen we met meer man (vrouw) iets verzinnen. Of misschien kunnen we een meidenkrant of iets dergelijks maken. Ik zou het ook leuk vinden als er een stel meiden komen op de dag van de kinderen Ik vind het heel jammer dat er bij het vrouwencafé zo weinig meiden van mijn leeftijd zijn, maar ja, die hebben daar (misschien) niets te doen. Ik zou zelf graag een clup willen maken, een meidencafé’, of iets dergelijks Silke Bakker Antoon Coolenlaan 61 Tilburg 5044 MK Tel: 013 - 670770 We hebben het daar wat ingericht. En steeds als we clup hebben, hebben we een surprise voor de ander gemaakt die we daar leuk neerzetten. Dat is heel gezellig. Ik heet Silke en ik ben bijna twaalf. Mijn moeder is lesbies. Dat is soms heel gezellig als haar vriendin dan bij ons is, maar soms is het ook heel moeilijk. Op school kan ik er met niemand over praten, want dat begrijpen ze niet! Hier in de straat weet bijna iedereen het en vaak komen er een stel jongens 's avonds klieren. Ze gooien met sneeuwballen en dergelijke. Dat is heel vervelend Onze gymleraar is verdomd diskriminerendAls er zware dingen moeten worden versjouwd zegt hij altijd dat de zesdejaars jongens mogen komen helpen en als we huppelen of zo doen zegt hij: "Dit is voor de jongens misschien wel te kinderachtig; maar dat'is niet zo’n ramp, hé!? Bah, walgelijk vind ik dat. Ik heb altijd zin om hem de huid vol te schelden maar dat durf ik toch niet! Ik- kan met een vriendin van mij de laatste tijd best goed opschieten, maar haar vertellen dat mijn moeder lesbies is, dat doe ik niet. De ene keer denk ik: Nu vertel ik het, maar -dan doe ik het toch niet, want ik ben bang dat ze weer zo stom gaat lachen, dat doet ze wel meer. Dat vind ik heel jammer! Ik heb samen met die vriendin op zolder een clupje gemaakt. H S’

Vrouwenkrant Tilburg | 1982 | | pagina 16