het vrouwenkafee tilburg 32 in den minne geschikt badminton een De leden van de kerngroep ko men elke veertien dagen bij elkaar om de noodzakelijke dingen te regelen (en dat is heel wat’.), meestal gaat het de laatste tijd over prak tische zaken, dingen die be trekking hebben op het op knappen van het pand, hoe we de thema- en kafee-avonden zo goed en gezellig mogelijk kun nen laten verlopen etc. Maar, de verwarming doet het, er is muziek, de bar, de bi bliotheek en de info-balie zijn open, we hebben een ka mer gezellig aangekleed en spotjes en kaarsjes werken sfeerverhogendhet begint weer een beetje op het vrou- wenkafeevan vroeger te lijken’. Maar we kunnen nog steeds niet draaien zoals we zou- De stand van zaken op dit mo ment (eind oktober): Ook al is het gebrekkig, het vrouwenkafee is weer open op woensdagavond. Afwisselend is er een thema- en een kafee- avond. We hebben ondertussen al weer een aantal thema's gehad: vrouwen en vakantie, moederschap, vrouwen voor vre de en vrouwen en kunst. Wat de komende thema's zullen worden zal worden aangekondigd in de plaatselijke kranten en via affiches die her en der ver spreid worden. 1 Er is nog ontzettend veel op te knappen aan het pand en als je zin hebt kun je mee- verfen, bijv, op de woensdag avonden als er geen thema's zijn, niet verplicht natuur lijk, je kunt ook gezellig iets komen drinken. Ook overdag kun je komen helpen, kijk maar eens op het prikbord voor het werkrooster, of maak een afspraak met iemand op woensdagavond, er is altijd wel iemand die je wat meer kan vertellen den willen: de grote zaal is nog steeds niet vrij! Door de uitspraak van de rechter om een en ander "in den minne te schikken" zit Tilbria er nog steeds. Re den genoeg om weer eens bij wethouder Driessen naar het spreekuur te gaan om op spoed aan te dringen voor oplossing. Dit spreekuur is op dinsdagmiddag van half 5 tot 7 uur.(vrouwen zouden zoiets nooit verzinnen!) Het is de bedoeling dat daar zo veel mogelijk vrouwen naar toe gaan, daar krijgen ze het behoorlijk van op de zenuwen! Als je zin hebt om eens mee te gaan, kun je het beste ie mand van de kerngroep hiero ver aanspreken, of degene die bij de info-balie zit. Verder lopen er weer een aan tal kursussen. Als je interes se hebt kun je het beste eens neuzen in de kaartenbak bij de info-balie, daarin is een overzicht opgenomen van alle aktiviteitenmet een be schrijving 'ervan en met adres sen van de vrouwen die deze aktiviteiten begeleiden. Wat betreft de sportzaal: we hebben van de nood een deugd gemaakt en nu wordt de zaal op maandagavond gebruikt om te badmintonnenHet is ook mogelijk om dit uit te brei en,, bvoverdag. Als je in teresse hebt, kom je maar eens langs op de maandagavond. Kortom, al met al nog geen reden om hard te juichen, maar mogelijkheden genoeg om je nuttig te maken en deel te ne men aan allerlei aktiviteiten. Of gewoon andere vrouwen ont moeten bij een drankje. Zien we je binnenkort? Mia de Bijl

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 34