jose, over mezelf: 31 geachte abonnee sa- Josê namens de redaktie, klaar prijs twee gulden te laten bedragen. Vanwege de gestegen kosten, met name de drukkosten, was de oude prijs (ƒ1,75) te laag, maar gezien de huidige ekonomiese krisis, die in iedervrouws portemonnee voel baar is, vonden we ƒ2,50 te hoog. Dus twee gulden. Dat je de krant meer steunt door een abonnement te nemen hoeft geen betoog. Binnenkort krijg je een brief thuisgestuurd, waarin we je vragen je weer te abonneren. We streven naar 175 abonnees in het jaar 1982. omdat ik bedacht dat zij een kontaktorgaan moet zijn tus sen verschillende vrouwen groepen) in en om Tilburg. Is dat kontakt er niet dan denk ik dat er veel minder eenheid zal zijn in de hele vrouwenbeweging. Er zou ge schreven moeten worden over bepaalde aktiviteiten die ge weest zijn of nog gaan komen, en over ervaringen met betrek king tot een bepaald thema. Ik denk dat de krant alleen maar kan bestaan als er zeker heid is dat er bij andere vrouwen óók behoefte aan is, dit zal zich dan hopelijk uit en in kopij en positieve re- ak n< g kaft, foto's in de krant, kleurendruk enz. enz. Daarom dus tienduizend gulden gevraagd. De vraag is of we het krijgen. Uiteraard staat of valt een krant met haar abonnees. Op dit moment hebben we 127 a- bonnees Het abonnementsgeld bedraagt twintig gulden per jaar voor zes nummers. Je bent zelf goedkoper uit wanneer je de krant los koopt. De laatste twee kranten kostten ƒ2,50 per stuk. De krant 'Vrouwen en politiek' omdat dat een dubbeldik num mer was en de Moederschaps- krant, omdat sommigen van ons vonden dat die prijs gehand haafd kon blijven. Na enige diskussie hebben we besloten om de losse verkoop- in kopij en positieve es (en het aantal abon- Verder is er natuurlijk d nodig en een aantal ak- t jve redaktieleden Mijn eigen bijdrage vind ik nog moeilijk te omschrijven. Iets wat ik zeker weet is dat ik totaal niet kan tekenen. Dit was het. Al een half uur zit ik op mijn papier te turen, en heb nog geen letter geschreven. Hoe verwerk ik de antwoorden op de vragen die mij gesteld werden toen ik bij de redaktie wilde in een goedlopend stukje zonder dat er meteen mensen gaan bedenken hoé slecht ik toch wel niet schrijf? ('wil die nu de journalistiek in?') Ik ben José, bijna 18 jaar, deed vorig jaar eindexamen, en omdat ik niet meteen aan een vervolgopleiding begon nen ben, besloot ik dit jaar te vullen met kursussen, een beetje werk en vrijwilligers werk. Ik ben bij de redaktie gekomen, omdat ik dus mis schien door wil gaan in de schrijfrichtingen het me gewoon erg leuk leek om wat meer dingen met vrouwen men te doen. Over de krant: Ik denk dat zij onmisbaar is. Ik kwam-tot deze konklusie Blijf abonneemaak je vriendin, je moeder of je zus abonnee of word zelf abonnee van de vrouwenkrant'.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 33