financieën dit lijkt prachtig echter. Inkomsten Uitgaven drukkosten 200,— totaal 2237,55 voorlopig totaal: 2169,50 a omdat het om 1270,— 140,— 627,55 1778,40 240,35 133,05 17,70 portokosten materiaalkosten burokosten telefoonkosten kopieerkosten huur vd. ruimte Maar... er is meer nodig om een krant te draaien! De gemeente heeft het tot nu toe niet nodig gevonden om het vrouwenkafee subsidie te geven voor de krant. Wij denken daar anders over. We hebben dan ook weer subsidie aangevraagd, maar liefst tien duizend gulden. Voor behoorlijk redaktiewerk heb je een behoorlijk inge richte ruimte nodig. Denk aan: archiefkast, lichtbakken, eigen telefoon, elektriese typema chine enz. enz. Om een behoorlijke krant uit te brengen heb je behoorlijk mate riaal nodig. Denk aan: betere Inkomsten en uitgaven van de vrouwenkrant in de periode. Januari t/m juni 1981. de helft van het aantal abonnees is hier geteld, een periode van een half jaar gaat. Wanneer je alleen de cijfers be kijkt, lijkt het alsof de krant met winst draait. Was dat maar waar! Je krijgt een zeer ver tekend beeld wanneer je niet ook naar het volgende kijkt. 1. Je ziet een aantal posten, zoals telefoonkosten, huur die niet zijn ingevuld, maar waar bij het om tamelijk hoge be dragen gaat. Ze zijn niet in gevuld, omdat in de boeken niet meer is terug te vinden wat voor rekening van de 00- krant is en wat voor rekening van het 00-kafee. Je kan niet zien of fiët een telefoontje van de krant of van het kafee is geweest. Hetzelfde geldt voor de kopieerkosten en de koffie De huur heeft het 00-kafee altijd betaald, omSSt de krant daar helemaal geen geld voor heeft 2. Wij doen het redaktiewerk vrijwillig, maar ongemerkt stoppen we er zelf ook nog heel wat geld in. giften v. abonnees* losse verkoop gift stakings- komitee Telefoontjes thuis worden niet terugbetaald. Vergade ringen thuis, de gastvrouw betaalt de koffie, het gas, de elektriciteit, c.q. de huur van de ruimte. Dit alles staat dus niet bij de uitgaven, terwijl deze uit gaven wel gedaan zijn. abonnees* koffie, thee e.d.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 32