24 I nieuw nieuw nieuw nieuw nieuw nieuw nieuw nieuw.lezeressenavond einde derde deel. Wanneer vertelt Anne het te gen Julian? Hoe zal Julian reageren? Dit alles in het volgende pot- verhaal I een. Hier ervaarde ze dat het ook anders kon. Met een hoofd vol verlichte gedachten, met medewerking van de brandstof alcohol ging Ju lian die nacht naar bed. <Voor onze trouwe en gelegenheids-lezeressen voor onze enthousiaste en teleurgestelde lezeressen, 23 voor onze kritiese en super-kritiese lezeressen, organiseren wij voortaan na elke krant een lezeressenavond. ^Wij staan dan geheel open voor jullie vragen, suggesties, kritiek, |voor jullie kreatieve, lucide en erotiese aanvullingen op de vrouwenkrant vrouwen en vlakbij de kachel geïnstalleerd. Jos had direct in de gaten dat er iets loos was en begon met haar moeder lijke stem belangstellend te vragen. Meteen barstte Anne in janken uit en met veel snikken en snotteren kwam er het verhaal uit van Julian; dat ze verliefd was op haar, dat ze elkaar erg veel zagen de laatste tijd, maar dat zij zelf niet durfde te vertellen aan Julian dat ze verliefd op haar was uit angst Julian te verliezen De vrolijke Marga werd hele maal stil van dit verhaal en Jos begon eerst eens met die arme Anne te troosten. Daarna werd er gepraat. "Mijn lieve kind, het enige dat je kunt doen is het aan Julian te ver tellen of niet meer met haar omgaan of doorgaan zoals je nu bezig bent met het gevolg dat je over een week of twee hardstikke overspannen bent", zei Jos. Anne keek de twee vrouwen niet aan. Ze staarde naar de grond en voelde de angst diep in haar buik en hoofd worstelen. "Tsja, ze zou het dus toch uiteindelijk tegen Julian moeten zeggen, maar mijn God wat voor een schrik had ze daarvan". Het was herfst geworden. Bui ten mieserde het wat, de fijne druppeltjes beroerden ook Anne, die in gedachten naar Marga en Jos liep. Anne zat in de problemen en voelde zich beurtelings de pressief en dan weer abnormaal vrolijk. Het was wat als je verliefd was en die ander daar niets van wist'.! Anne had het gevoel in een impasse te raken en eindelijk kwam ze op het intelligente .idee eens hulp te vragen aan iemand anders. De 'slachtoffers??' waren Marga en Jos die al geruime tijd bij elkaar woonden. Het was een wat oud en degelijk stel dat Anne tijdens een pottenfeest had ontmoet. Ze waren Anne toen opgevallen wegens hun aparte maar swin gende manier van dansen. Nu kende Anne hen al twee jaar en het was altijd leuk om naar hen toe te gaan. Naar Marga omdat die Anne altijd kon opvrolijken en naar Jos omdat deze altijd een luis terend oor had. Annne was door en door nat toen ze eindelijk bij Marga en Jos aankwam. "Halloooo, die Anne", riep Marga en thousiast. "Kom binnen, leuk je weer te zien". Anne werd binnengeloosd door de twee De eerste lezeressenavond is 2 december om 20.30 uur op het vrouwencentrum.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 26