dag droom.uit het jaar dat ik iemand wilde zijn 9 18 om gestalte n geluk berooft ik ben mensen komen mijn spiegel zit te dromen lange laan met bomen in Als ik voor zie ik een daar tussen ga ik met mijn gitaar elke snaar ken ik uit mijn hoofd en er is niemand die mij 'van m van ver om mij te zien om mij te horen ik doe hen allen bekoren Ik ben gek dokter, laat me daar maar mee beginnen waarom kom ik anders naar jou het lukt me niet om er alleen uit te komen en ook niet met andere mensen de wereld is soms zo donker ik probeer hem lichter te maken door te denken dat ik een ster ben dat ik kan schitteren aan het firmament Het begon al heel lang geleden dokter als klein meisje had ik al iets wat andere mensen niet hadden mijn moeder mopperde op mij en we hadden een ongelukkig gezin nee, dooien zijn er niet gevallen een ster ik ben een ster ik ben een ster Ik ben bezig "afscheid te nemen van mijn therapeut"Onderstaande heb ik geschreven in frustraties die ik tegen kwam. Ik denk over te stappen in een Fort-groep zonder dat ik het fijne van die bij eenkomsten af weet. Wat me daarin trekt is het samen zijn met vrou wen en dat mijn probleem naast kontaktarmoede en psychische onge steldheid een "vrouwenprobleem" is, volgens mij. Wat is binnen mezelf reëel en wat irreëel in het pogen te geven aan mezelf. Het lijkt me nu fijn om met evenredig verdeel de mensen van gedachten te wisseleniets waarvoor ik voor mijn therapie te ingekeerd zou zijn geweest. Laat me die waarde meege nomen hebben als ik ophoud met therapiehet is al zo moeilijk als je na lang zoeken ergens thuis begint te raken weg moet gaan, omdat het een uitgesproken vrijblijvende relatie is. De Fort-groep lijkt me meer direkter verweven met mijn dagelijks doen en laten wat mijn leven moet worden -vrouwenbevrijding- uitdrukking geven aan MEZELF. Ik heb een zwak voor mijn ge schr ij f

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 20