33 landelijke inspraak voorstel oproep Agnes van Dooremalen Vóór 1 november moeten je reakties binnen zijn om nog tijdig meegenomen te kunnen worden in de verwerking van de gegevens. DOEN 00000 SAMEN+§tjiN WE STERK! Het lijkt me een goede zaak om met meerdere vrouwen de twee stukken eens te bekijken en dan een gezamenlijke reaktie te sturen namens de leden van de Vereniging Vrouwenkafee Tilburg (VVT). Ik stel daarom voor dat geïnteresseerden kontakt met mij opnemen, zodat we de re akties kunnen bundelen. Telefonisch ben ik te bereiken onder nummer 557469. Het lijkt me wenselijk dat iedere vrouw voor zichzelf informatie opvraagt, hetzij bij de ge meente, hetzij bij de voor lichtingsdienst van CRN. zet van de gemeente Tilburg om net de vakantieperiode uit te trekken voor inspraak. In juni heb ik dan ook het college schriftelijk laten weten dat dit een ongeschikte periode is, en verzocht om uitstel van de inspraaktermijn met één maand. Dit verzoek is ingewil ligd, zodat deze oproep niet te laat verschijnt, en we alsnog gezamenlijk kunnen reageren op de voorlopige nota. In ieder geval wil ik langs deze weg zoveel mogelijk vrou wen benaderen om hun stem te laten horen Aandacht voor deze twee in spraakmogelijkheden vraag ik omdat het vrijwel de enige mo gelijkheden zijn om invloed uit te oefenen op zowel landelijk als stedelijk nivo. Misschien is het wel een te grote klus om de zaken in je eentje te bekijken en er in dividueel op te reageren. Echter, als we een vinger in de pap willen krijgen (en dat willen we toch?) dan zullen we eens een keertje de koppen bij elkaar moeten steken om de zaken te bespreken Het was natuurlijk een stomme Ook in mei 1981 verscheen van het Ministerie van C.R.M. de officiële tekst van het Neder lands Aktieprogram Emancipatie beleid. Via de t.v. (de spot: Vrouwen zijn dom!!??), kranten en andere media is reeds de aan dacht gevestigd op de mogelijk heid tot inspraak m.b.t. het landelijk beleid t.a.v. eman- cipatiezaken Het pakket dat je aan kan vragen bij de voorlichtingsdienst van CRM, postbus 5406, 2280 HK Rijs wijk, bevat: -de officiële tekst van het Nederlands Aktieprogram Emancipatiebeleid -de brochure 'vrouwen spreken zich uit'die je helpt bij het invullen van de vragenlijst -de vragenlijst waarmee je daad werkelijk kunt inspreken op het Aktieprogram -de brochure 'bestaand beleid in vogelvlucht'

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 35