26 dode waard gaat dicht Ze Fietje Voor meer informatie: -Dodewaard gaat dicht. Postbus 1357 Nijmegen Tel: 080-220960 "God Ik De basisgroepen Dodewaard gaat dicht organiseren een aktie en blokkadeweek van 19 tot en met 26 september. De aktiviteiten in deze week zullen openbaar uitgevoerd worden om zoveel mo gelijk mensen in de gelegenheid te stellen mee te doen. Om die reden zullen ook veel aktivi teiten, in allerlei plaatsen door 't land opgezet worden. Organiseer een aktie, doe mee aan de aktie- en blokkadeweek. Dodewaard zal de eerste kern centrale zijn die gesloten wordt omdat de mensen dat willen'. niet daft ze begr ij pen zei: gaan als enz ik haar zaterdag 26:massale demonstra tie als afsluiting van de aktie en blokkadeweek in Arnhem langs de arnhemse instellingen. Begin om 14.00 vanaf het cen traal station in Arnhem. gere vriendin, waar ik een re latie mee had gehad. Ze keek me verbaasd aan, en zei: dit had ik nooit verwacht" zei haar: "dat het fijn was om met iemand om te gaan en te vrijen waarvan je hield, ook al was het dan een meisje." vertelde me dat liefde niet alleen seks was, maar nog wel meer, en wat ik dan eigenlijk onder liefde verstond. Even dacht ik na, en zei: "Dat ik iets liefde noemde, wanneer men elkaar begreep, en ook als je elkaar aksepteerde zoals je bent, en ook dat men naar el kaar toe moet kunnen men met problemen zit Dit alles noem, of versta onder liefde, maar ik zei “■Dat er onder liefde heus nog wel meer te verstaan was, maar dat je dit niet een, twee, drie kunt zeggen, dat er meer je ge voel een rol bij speelt, en of het nou een jongen of een meisje is, als je van elkaar houdt,dan is het toch goed, op welke manier dan ook?" "Ja", zei ze, "ik heb met ie mand gesproken die vertelde me dat iedereen rond jouw leef tijd, wel eens had dat hij dacht een homofiel te zijn." Ik was verbaasden begreep Wanneer je jezelf neemt zoals je bent en durft te zeggen: "Hier ben ik en ik heb geko zen voor mijn manier van leven omdat ik dat zo goed vind", zul je het best in staat zijn je problemen op te lossen en je vrij en onafhankelijk te voelen. Je moet er wel wat voor doen om je eigen gevoe lens te leren kennen, ze te verwerken en er voor uit te komen. Soms moet je zelfs vechten. Maar dat doe je niet alleen voor jezelf! het nog niet kon Ze ging verder en "dat als men oud en wijs genoeg was, en inzag dat deze gevoelens fout waren, men van gedachten zou veranderen." Ik zei, dat dit niet waar was, en begreep wel dat alles wat ik nu verteld had niet echt se rieus genomen werd. Daarom zei ik maar dat ik naar bed ging, want het was (Ondertussen 3 uur geworden. Ze zei, dat ze blij was dat ze nu zo wat alles wist, en dat ze hoopte dat dit ook zo zou blijven. Ik lachte, en ging naar bed, maar een ding wist ik nu wel heel zeker.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 28