fea 23 Je meer te 1 Luc juli '81 Wat ben en er scheet Je mag Als ik vind dat het lekker gaat tussen jou en mij, merk ik dat ik helemaal geen zin heb om te schrijven. Al schrijvenderwijs probeer ik vaak helderheid te krijgen in mijn beslommeringen. 2 Ik bekijk de wereld vanuit mijn ogen. Soms is hij zonnig en ben jij het ook. Maar de meeste tijd regent het en moet ik me toch zien te vermaken met jou erbij. Morgen zien we verder. me leuk naar Ik heb konti- te maken. Ik kan op de bonnefooi toe gaan in mijn Vandaag ben ik met een vriendin en kind naar de markt gegaan. Als je meer bij me hoort loopt het wel goed. Op die manier lijkt het om jou te zien opgroeien, school te zien gaan. We hadden verstoppertje gespeeld. je soms toch een toch maar mijn kind, dan echt zijn Je bent mijn kind en een lief jong. Vandaag was ik weg. Je maakt het prima zonder mij. Miriam speelt leuk met jou en geeft je aandacht die je ver dient. Achter mij moet je aansjouwen Ik wil altijd vanalles gaan doen of gewoon; gaan zitten, niet bij de pakken, maar pie keren en bekijken hoe ik alles het beste aan kan pakken. Ik vergeet mijn leven in richten Het is een inrichting van mijn leven met jou. nu met jou niet zomaar ergens naar eentje Toch ben jij best een fijne metgezelJe kleren moeten ge wassen worden... maar vraag me niet hoeveel energie het me kost om jou op een goeie school te doen. Het was een vervelende dag. huilde al bij het opstaan en het leek alsof ik alles fout deed Weet je mijn kind; ik moet me alleen met jou zien te redden. Dat is waar ik de meeste tijd mee zit Ik wil je een goede opvoeding geven - prettig groot laten worden tot een zelfstandig mens. Moederschap is een verdoemenis en ik zal dat mijn leven lang blijven behouden. Het heeft me best wat gekost om naar jou te schrijven, zo iets doe je toch niet. Me zo te laten kennen tegenover jou. Wat moeten de mensen wel niet van me denken. Is dat nou een moeder Ik wil even terugdenken aan de tijd dat ik langs de Amsterdam se grachten liep en me bezig hield met de vraag of ik jou moest laten komen of afstand doen. Ik wist ja niet of ik een goeie moeder zou zijn. Voor jouw vader was ik niet lief genoeg Ik voelde me heel erg schuldig Ook naar jou kleine vriend. Ik leef in een wereld van abor tus mag niet, alleenstaand ou der is ook niet alles. Hoe moet dat met dat kind. veel

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 25