t 17 nu zelf zwanger Tel013-360886 Met vriendelijke groeten, Lydia Vorrink (samenstelster) Antoinette van Rooy, Zuidoosterstraat 4, Tilburg toen de angst, dat de anderen er mij op afwijzen: kan jij dat niet?, omdat ik eigenlijk mezelf er op afwijs (ik vind mezelf saai)'. Niet alle moeilijke momenten die er geweest zijn, en nog best zullen komen, ervaar ik dit laatste half jaar als heel .positiefIk heb al ge- achreven dat het me raakt en boeit om op deze manier met de opvoeding bezig te zijn. Met Marieke en Anna heb ik met vallen en opstaan een band ont wikkeld; ik kan veel van hen leren als ik me er voor open stel Met Bennie heb ik in dat half jaar een veel persoonlijker kontakt gekregen; ik zet me niet meer zo tegen haar af, maar probeer haar te begrijpen. Als het verhaal op punten niet duidelijk is, of als je het er niet mee eens bent, dan kan je naar de diskussie-avond- komen (zie elders in de oo-krant) of je kunt persoonlijk reageren. Pas uitgekomen: "Gesprekken met verkrachte vrouwen", met als onder titel Onderzoek naar verkrachtingssituatieverwerkingsproces, hulpverlening, opvang in eigen kring en gang van zaken bij politie en justitie’ (211 blz.). Meer informatie bij Lydia Vorrink: 020-5253923, thuis: 020-327641. Te bestellen door overmaking van f120,-- (drukkosten) op post giro 13500 van de gemeentegiro ten gunste van rekeningnummer 5032066 van Criminologisch Instituut Bonger, Kloveniersburgwal 72, Amsterdam. Onder vermelding van verkrachting. dat je met z'n vijven bent om iets te betekenen in de ont wikkeling van dat kind. En ik kan natuurlijk met Hennie over van alles en nog wat rond de zwangerschap praten. Het is wel een heel nieuwe er varing: zelf 'n kind krijgen, terwijl ik al met 2 kinderen een band hebHoe zal dat zijn? Zal er konkur r ent ie tussen Hen nie en mij komen op wie de bes te moeder is? Zal ik uit be zorgdheid dat mijn kind te wei nig aandacht krijgt, het naar mij toetrekken? Een heleboel vragen, waar ik nu geen antwoord op kan geven. Misschien dat ik er tezijner- tijd nog iets over schrijf. Ik ben nu zelf 2 maanden zwan ger. Het is heel fijn om zo zwanger te zijn. Te weten dat je er niet alleen voor staat; ZELFVERDEDIGING VOOR VROUWEN. Op dinsdagavond 18 aug.’8l is in de Sportzaal van het Streek- centrum, van Maarseveenstraat weer de cursus zelfverdediging voor vrouwen onder deskundige leiding gestart. Tijd van: 19.00 - 20.00 u. Inlichtingen: José v. Roermund tel: 674548. X i

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 19