13 het leven wordt weer n uitdaging. één geheel tot slot... - Moederschap kan 't ook anders?' de Dan toch ze Dit Ik kan Door er wel iets meer te liggen Marieke wi 1 knijpt Anna de kleuterschool Hier kunnen we over de verschillende diskussiepunten die de artikelen oproepen verder met elkaar praten. Aanvang 20.30 uur. Ik zou er nog veel meer over kunnen en moeten schrijven maar, nogmaals, de ruimte in deze krant is beperkt. Wat ik nog kort wil zeggen is dat zo kinderen krijgen en opvoe den 'n leuke, leerzame aangele genheid wordt voor jou als moe der, voor de vader én voor niet- ouders Het is niet meer 'n kwestie van "ze zonder al te veel kleerscheu ren groot krijgen" maar, ze be wust opvoeden tot vrije, andro gyne mensen (tenminste dat pro beren we). Dat is bevredigend én belangrijk. Voor de kinderen, maar ook voor onszelf. In het opvoeden van kinderen kom je je zelf tegen, je wordt gekonfron- teerd met jezelf. Kun je daar over praten, dan valt er een hoop te leren aan het begrijpen van jezelf en van andere mensen. Tegelijkertijd hou ik zo meer ruimte en'tijd vrij voor andere aktiviteitenvoor intensievere kontakten met meer mensen en wordt het leven weer een uitda ging, weer één geheel'. voor wie wil reagerenmijn adres; Zuid-Oosterstraat 4 tel: 360886 Op woensdag 14 oktober is er in het vrouwenkafee aan de Sasse van Ijsseltstraat 16 een thema-avond Vooral als het tussen en met volwassenen niet goed gaat, ben ik bang dat ze de kinderen afwerken en wil ik het soms maar weer zelf doen. Ik ken tenslotte het beste gevoel duurt nooit lang, er gelukkig over praten, erover te praten, blijkt meestal wat ook niet goed gaat: doet een week afzetter ig niets met Fried, heeft het op moeilijk eet. En als ik dan merk wat voor in zet de anderen hebben om derge lijke soort problemen duidelijk te krijgen, Marieke en Anna te begrijpen, heel toegewijd met hun bezig zijn, dan denk i'k: ben ik blij dat we het samen doen! P.S. Ik ben me ervan bewust dat het artikel op 'n hoop punten onduidelijk, vaag, onuitgewerkt is. Ook kan ik me voorstellen dat 'n hoop punten vragen en kritiek oproepen. Ik zou er ook graag met mensen verder over willen praten. Ik wil ook graag nog 'n aantal dingen verder toelicht.en. Ik zou ieder die interesse heeft dan ook willen vragen om naar de diskussie-thema-praat-avond te komen. Ik wil niet de indruk wekken dat het allemaal rozengeur en mane schijn is bij ons. Soms denk ik wel eenskan het zo wel, komen ze niet tekort. Bennie van Schilt

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 15