3 6 VOETBALLEN ABONNEMENT 39.43.880 t.n.v. vereniging vrouwenkafee postbus 3181. tilburg Carla een vrouwenkrant neem zie wi er een klein zou zitten door 20 gulden per jaar over te maken op giro inklusieFVEtschEnEn ja ArpAnpn urn mcrs zo moeizaam verkregen kiesrecht van de tafel vegen of zo, dat is een heel gewoon recht, maar voor mezelf heb ik de konklus ie getrokken dat we er nog niks mee opgeschoten zijn, dat de meest geschoolde vrouwen onder ons opgeslokt worden door het vechten in en tegen de bolwer ken De laatste gebeurtenissen heb ben mij er van overtuigd dat buitenparlementaire initiatie ven en akties veel en veel zin niger zijn Nat was politiek vóór mij? Net zoiets als een voetbalwedstrijd, daar snapte ik ook nooit wat van Tot je in de loop der jaren zo nu en dan een paar spelregels leert kennen, dan wil het wel eens gaan boeien, soms zo dat jezelf mee wilt doen. Uiteindelijk na lang zoeken dacht ik me thuis te voelen bij de Partij van de Arbeid. Dat is ook een tijd lang, zo ge weest, tot het laatste congres toen alle vrouwenwensen en eisen genegeerd werden Ook de gebeurtenissen rond de abortuswet met name o.a. de 28e april hebben mijn geloof in bui tenparlementaire aktie en bur gelijke ongehoorzaamheid danig verstevigd Nu is het genoeg geweestdacht ik na de stemming over de abor tuswet. Ik zeg mijn lidmaat schap van de P.v.d.A op en ga ook niet stemmen op deze of wel ke partij dan ook. Daar had ik allang over gedacht en gepraatIk hou me er niet meer mee bezigniet meer het in de gaten houden wie het meeste voor je belangen wil doen, al les volgen en proberen te snap pen wat er in Den Haag gebeurt Het is voor mij verspilde ener gie. Al die tijd had ik niet door dat mijn manier van leven ook weleens heel politiek zou kunnen wezen en geweest is. Ook het idee wat van tijd tot tijd de kop op steekt om een vrouwenpartij op te richten ik niet zitten Stel je voor als vrouwen partijtje dan hoeft de rest helemaal niks meer te doen met vrouweneisen want er zit toch een vrouwen partij Ik zie niet hoe je op een vrou wenmanier binnen zo een geïnsti tutionaliseerd, verzelfstandigd mannenmachtsbolwerk van eeuwen oud iets zinnigs kunt doen. Met dit alles wil ik niet het Li

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 8