H I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I o F VROUWENKAFEE Tilburg; in de Sasse v. huis- elke dinsdag: VROUWENARK; di 26 mei Kafee-avond van 20.00-24.00 uur. di di uur di 30 juni: VROUWENKAFEE Goirle; van HogendorppleinGoirle Literair Vrouwenkafee ma Kafee-avond 9 juni: Bewegings/dans-expressieprogramma als 2 juni) di 16 juni: di 23 juni: in de "Wildacker", Tel: 013-342447 1 juni: ma 15 juni: ma 22 juni: ma 29 juni: in de Eendenjachtstraat 16, Tilburg Tel: 013-684629 (Ans Franc) broer er iets als je te Mies je Andria IJsselstraat 16, fTlbur™ Doe/praat-avond aanvang 20.30 uur Thema-avond, aanvang 20.30 uur Rond vrouwelijke politieke gevangenen. Aan de hand van liederen, gedichten en kleine scènes brengt de werkgroep Amnesty International Tilburg een programma van 1 over deze problematiek. Het is de bedoeling dat hierna aan de hand van een aantal stellingen of een diskussiestuk ge- diskussieerd wordt. Er zal een stand met informatiemateriaal weer bang voor. Maar over die angst moeten we heen, willen we onszelf respekteren, als personen. Leren sullen se het! We zijn geen kutten op borsten en benen. We hebben meer en meer een zelfwaarde gevoel dat we niet meer met voeten laten treden. Pornovrouwenhaat Stoppen die handel dus! tegen je man, vriend, zoon en vader. En dóe tegen waar je kan. En bang bent om het alleen doen, zoek andere vrouwen die meedoen. 't Is toch te gek al die pornoshops en bloskopen verspreid over heel Tilburg! Laat ze merken dat we er ge noeg van hebben. En dat zal natuurlijk agressie oproepen. En daar zijn ook strijdbare Evaluatie van het afgelopen jaar Feest-avond: afsluiting van het seizoen Er is een t.v. aanwezig om de verkiezingsuitslagen te kunnen volgen. 2 juni: Bewegings/dans-expressie van 20.15-21.45 uur. entree F. 2,50 (voor leden F. 1,50) daarna kafee-avond over Amnesty International aanwezig zijn. De maand juli is de vrouwenark gesloten. Daardoor is dit de laatste openingsavond voor de zomer. Het programma hiervoor is nog niet bekend. gaat een groep vrouwen naar wethouder Driessen, vesting, om meer spoed te zetten in de beschikking over een eigen vrouwencentrum. Vrouwen die dit aan het hart gaat kunnen zich hierbij aansluiten. elke woensdag: aktievergadering in de Sasse v. IJsselbergstraat 16, aanvang 20.00 uur, om zo snel mogelijk het vrouwen kafee op volle toeren te laten draaien. -l'.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 47