dal ik 35 altijd uil me wat 'ell'lk liet hel kun en aan m'n elqen zoel lkui$qekomen werd ik ziek ran ■roomde in m’ti bed ander verhaal ‘n heel en beschadigd en nog steeds beschaafd? echt le (/echten duidelijk te maken hoe kwaad gewoon le barii pacijilte wat He te bany te vechten maar daar in den Haay le Haan He (/oar om om Trudy zij hebben ons middels de M.E laten voelen dat een dergelijke demonstratie 1 niet op prijs ge steld werd'. Wij tilburgse vrouwen arriveerden omstreeks negenen op het Binnenhof. Bij de poort had een groep vrouwen inmiddels een blokkade gevormd. Wij gingen bij deze groep vrou wen staan Ik zelf en andere tilburgse vrouwen hebben géén Het enige wat we er tegenover kunnen stellen is nog meer vrou wen bij de vrouwenbeweging be trekken, onderlinge tegenstel lingen uit praten en verder te gaan onze zelfstandigheid te ontwikkelen Dan kunnen ze ons neerslaan zo veel ze willen, maar zullen we uiteindelijk sterker blijken te zijn. Dinsdag 28 April vertrokken 23 vrouwen 's ochtends half acht vanuit Tilburg naar het Binnen hof. Geen gezellig uitstapje maar met de bedoeling om samen met honderden andere vrouwen te demonstreren tegen het abor tuswetsontwerp, dat inmiddels toch aangenomen is. Wij wilden ons laten zien en horen aan de eerste kamerleden, het gevoel, dat we sterk gerea geerd hebben. Zeker toen ik hoorde, dat er nog een keer naar het binnenhof gegaan is. Nu er wel opkomend en pater Koopmans uitscheldend. Die mocht godver domme wel op het binnenhof de monstreren Op de radio was gezegd, dat we de parlementaire demokratie in gevaar gebracht hadden. Ze ne men ons dus serieusEr wordt op ons geslagen, omdat we sterk zijn

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 37