I 8 en Rooie die wet diend Greet bedankt voor de prettige antwoorden stem rot initiatief- D' 66 Wat heb je geleerd van de tijd dat je in de Rooie Vrouwen/ ge meenteraad aktief bent? (en dan specifiek als vrouw.) Je bent gemeenteraadslid van de P.v.d.A. in Tilburg. Wat vind je van het vrouwencentrum dat moet komen en in hoeverre ben "VROUWEN KOM OP, P.v.d.A. wet te maken. Er ligt nog steeds wet van de P.v.d.A een en Als links de meerderheid krijgt en de P.v.d.A. regeringsverant woordelijkheid krijgt zullen de Vrouwen zeker zorgen dat in de kamer wordt inge- je er aktief bij betrokken om doorgang te geven aan een geheel eigen centrum? De gemeente heeft een enorme blunder gemaakt t.a.v. het vrou wencentrum. Ze wisten 2 jaar ge leden al dat het pand gebruikt wordt door twee verenigingen Er is een soort struisvogelpoli tiek gevoerdzo van: we vragen geen huur, dan hebben we ook geen huurders. Volgens het college hebben ze alles gedaan om die verenigingen eruit te halen. Dat gedaan be staat uit brieven schrijven, maar het allerbelangrijkste zijn ze vergeten. Ze hebben die vereni gingen niet gevraagd of ze een geldig huurkontrakt hadden. Een van de twee heeft dat en nu zijn de poppen aan het dansen. Ik vind dat klunge1 po 1 itiek heb dat in de raad ook gezegd. Wat heb ik geleerd? Dat politiek niet alleen een mannenzaak is. Vrouwen kunnen het net zo goed en een Hoge School opleiding heb je daar niet voor nodig. Ik heb geleerd te incasseren Mijn rug is breder geworden. De meeste mannen snappen nog steeds niet wat wij met feminis me bedoelen. Iedere keer moet je het weer uit leggen telkens op een andere 'ma nier. Ik ben haast uitgeput maar het houdt me strijdbaar. Telkens probeer ik het en begin de volgende keer weer vrolijk opnieuwGevoelsmatig ben ik niets veranderdDat was trouwens ook iets wat ik me had voorgenomen Mijn gevoelens en emoties houd ik anders ben ik mezelf niet meer. grieft Iedere vrouw, die ooit in ver wachting is geweest, weet wat er gevoelsmatig met je gebeurt. Abortus is het laatste wat je doet en als het dan toch moet heb je daar al nachten van wak ker gelegen en heel wat gesprek ken met je partner vrienden of jezelf gevoerd Als je dan na veel innerlijke strijd bij de dokter komt mag je nog eens vijf dagen (lees een week) gaan nadenken. Ik ben daar zo kwaad over en heb daar geen woorden voor. Voor mijn raam hangt een ver kiezing sbi1jet waarop staat JUIST NU" Dat heeft met die I

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 10