VROUWENSTAKING FANFARE - Miesje Andria - 2 uur zouden kunnen spe- Er werd nog even gegrapt dat de vrouwen op deze Marjolein, die in de redaktie van de Vrouwenkrant zit, vroeg mij een stukje te schrijven o- ver het besluit van de fanfare om te spelen tijdens de demon stratie en over de reakties die we als fanfare hebben ge kregen 1 en 1 en over stakingsdag niet mee mochten Op deze manier worden genomen bij de spelen vaak besluiten fanfare Wij zijn een klupdie bij veel akties speelt en ons ook op die manier solidair willen verklaren Voor deze dag was vooral be langrijk het aksent op de a- bortuswetwat weer met de emancipatiestrijd van de vrouw te maken heeft. We merkten dat veel vrouwen heel positief reageerden op Zo, dat moest me van het hart. Ik zou het goed vinden voor de meningsvorming binnen de Til- burgse vrouwenbeweging als hierover een stroom van reak ties kwam in de krant. Mis schien zijn er nog meer ar gumenten te vinden dan ik op_ schreefZeker zullen er vrou wenzijn, die zich hierin niet of nog niet kunnen vinden. La ten we een lekker veelzijdige diskussie aangaanzodat we in de toekomst beter van elkaar weten hoe we in de strijd staan. Donderdagavond is onze repeti- t ieavond en tijdens de mede delingentijd opperde een van ons (man, vrouw?) te gaan spe len op de stakingsdagEr werd gepraat over het programma van die dag en aan Paulien werd ge vraagd kontakt op te nemen met de organisatie of wij tussen Vrouwen, laten we onderlinge de toekomst bij vrouwenakties duidelijk voorop stellen. Vrouwensta king dus zonder mannen.' kan het niet aanzien. Ik wil dan onder vrouwen zijn. En ik vermoed dat het meer vrouwen zo gaat dan de ^20, die op de stakingsdag zelf er hun stem over durfden te laten horen. En wij ons dan maar ergeren omdat ook onze zusters menen dat die heren onmisbaar zijn op een vrouwenstaking, 't Is toch te gek! En sommige vrouwen menen dat ook nog ook nog ook. Waar blijven we dan?

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 25