mhhi 4 - a 1 Potten bijten echt dat de krant van an- aan en schrijf te vertellen schatting Mogen en toe- of niet? En radikaal? Nou ik wil wel es openlijk horen wat die vrouwen die die term tegen de redaktie gebruiken daar mee bedoelen. Gaat het alleen erover dat de redaktie ook stukken van lesbies kruit pu bliceren? Is dat radikaal? Er eens een jammer in Voor mij is de Vrouwenkrant al tijd iets geweest wat bij het vrouwenka fee hoorde. Daaruit is het ontstaan en daarbij bleef ik het plaatsen, ondanks het feit dat de inhoud van de artikelen, die erin stonden niet altijd rechtstreeks op het vrouwenka fee betrekking hadden. Ik las de vrouwenkrant om een beetje te weten -wat maal speelde. Af en er bij mij wel omhoog dat ik het dat er niet meer over de dingen waar vrouwen in Tilburg pen of individueel, te ondersteunenWaar blijven al die 75 aboneeshebben die geen goede dingen te vertellen over de krant en geen opbou wende kritiek? En trouwens niet elke vrouw, 't vrouwenka fee komt nement heeft. Gewoon beweging niet kan bewegen der del daar ook iets hebben kopy of medewerking in de daktiemaar ook materieel de vorm van een abonnement. ik snap niet die vaker in een abon- omdat een z on een goed kommunikatie mid- Als je dat inziet zou je voor over moeten niet alleen inmater iee1 re in Wist je niet om daar alle- toe kwam idee vond stond, ook andere in groe- mee bezig Trouwens ik hoor überhaupt meer afkrakerige dingen dan positieve en ondersteunende opmerkingen de laatste tijd. Dan vraag ik mij af hoe vrou wen met elkaar omgaan. Een veel gehoord scheldwoord is: de redaktie is zo radicaal en bestaan alleen uit lesbies kruit. Twee vrouwen zijn in derdaad van lesbies kruit. Ze zijn samen met de derde vrouw hartstikke enthousiast en wil len hard werken om een goede krant te maken samen met veel vrouwen ook van buiten de re daktie zijn. Maar daar bleef het bij. Ik heb daar nooit aktief iets mee gedaan. Op het moment dat ik zag dat er een thema-avond over de vrouwenkrant kwam, kwam dat bij mij weer terug. Ik zou het best goed vinden als er een krant kwam, waaraan ook andere vrcuwengroeperingen mee werkten, zoals de Keerkring, de Open School, de Vrouwenark, V.O.S., V.I.D.O. enz., zodat het een soort nieuwsblad voor tilburgse vrouwen zou kunnen worden. Daar zouden dan bijv, ook dingen in kunnen staan over de "inspraak" van vrouwen rond de totstandkoming van zijn in Tilburg naar 3.000 lesbiese vrouwen die er wezen met naam naam. Oók in de krant, Trek je Versterk de redaktie over dat wat je hebt Aan schijntolerantie hebben we niks, zovan: "'tuurlijk jullie zijn ook vrouwenjullie horen erbij" en ondertussen steken onder water: "jullie zijn te radikaal". SHHHHHII i.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 7