I I— I I I I I I INFO OVER FIOM mh 20 ver- 1 onder- 2. Anne Wat is Fiom? De Fiom is een organisatie voor hulpverlening bij zwangerschap en hulp aan éénoudergezinnen. We bieden hulp aan: Mensen die vragen en proble men hebben i.v.m. zwanger schap Alleenstaande ouders, verdeeld als volgt: We worden nogal eens geconfron teerd met het feit, dat het gezicht van de Fiom in Tilburg bepaald wordt door een aspekt van ons werk nlvragen en problemen rondom zwangerschap. We proberen meer te doen dan dat alleen. Waarom en wat, wil len we m onderstaand verhaal duidelijk maken. zo stijf en zo formeel mogelijk gedroeg. "Wat jammer," dacht Anne. Het zou voor mij een vrouw zijn om zó -'erliefd op te worden. Meteen toen ze dit dacht onderdrukte ze deze gevoelens. "Idioot dat je bent! Denk aan je baan, Je kollega's, wat zouden die er wel van den ken. "Hee, Anne ik vroeg je iets" Jan keek haar onder zoekend aan, "een kwartje voor je gedachten." Anne glimlachte en dronk nog een slok bier. "Hoe vind je het hier", vroeg Jan. Anne keek goedkeurend rond; "mmmm, best wel gezellig". Het ka- feetje was vroeger een oude stal geweest. De kleine raampjes en de brede balken herinnerde^ het eraan. "Dit is nu de stamkroeg voor het personeel van het schippersinternaat Hee, kijk daar heb je Julian ook’.’" Anne voelde hoe ze het beur telings koud en warm kreeg. "Julian? Waar dan??" Anne keek gejaagd in het rond en plotseling kruisten hun blik ken elkaar. Julian schrok. Zat Anne daar? Met Jan? Nou, waarom ook niet. Potverdorie, waar zat ze zich zo druk om te maken. Ze ver mande zich en liep naar Anne en Jan toe."Hoi, jullie hier ook? Hebben julie gewerkt vandaag?" Ze keek wat terluiks naar Anne en luisterde naar Jan die over een werkprobleem begon "Willen jullie nog wat drinken?" vroeg Anne. Het bier had haar wat overmoedig gemaakt en ietwat uitdagend keek ze Julian aan. Julian aarzelde. Zou ze nog een glas wijn pakken? Ach ja, waarom niet. Een Anne die haar nu zó frank en vrij aankeek zag ze ook niet alle dag. Wat was dat toch die wisselwerking tussen hun tweeën? Wat trok haar zo aan in dit meisje en waarom was ze dikwijls zo stug tegen haar?? "Bevalt het werk je bij ons?", opende Julian het gesprek naar Anne toe. knikte en begon te vertellen. Julian luisterde en Anne ver telde .Anne luisterde en Julian vertelde. De tijd vloog voorbij. "Het laatste rondje", riep de kastelein. Julian schrok; jezus ik ben de hele tijd geten en ik heb nog wel vroege dierst morgen!" wordt vervolgd’.'.'. Hoe loopt het af met Julian en Anne???Zal Anne haar lesbies zijn blijven onderdrukken naar de buitenwereld toe??? Zal Julian een relatie met Anne aangaan??? Wil je dat weten, lees dan de volgende vrouwenkrant!!!! Groetjes van Mientje Potketel.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 23