POTSTORY 19 JULIAN EN ANNE DEEL I: p.s Het gezelschapsspel kun je ook spelen in andere groepering en zoals: man-vrouwkap it a 1isten communisten pedofielen- traves tieten enz. enz. Toen ze Anne voor het eerst zag ging er een schok door Julian heen. Bruine ogen die wat stug en donker keken. Rood haar dat kortgeknipt en krullend op haar hoofd rond sprong Julian schraapte haar keel; "Ah jij bent de nieuwe? Hallo, ik ben Julian en jij bent anne??'.' Anne knikte en keek Julian aan. Zó dat is dus haar nieuwe hoofd? Ze had al zoveel over haar gehoord Een tang.moest het zijn enfin ze zou wel zien. Vandaag was het voor Anne de eerste dag op haar nieuwe af deling. Ze maakte kennis met haar nieuwe kollega's; Hiep, Corrie, piet, Jan en Julian en natuurlijk de tien schippers kinderen die haar uiteraard van alle kanten uitprobeerden. Na een week of twee echter wisten beide partijen wat ze aan elkaar hadden en raakte Anne wat ingeburgerd in haar werk "Ga je nog mee wat drinken?" vroeg Jan aan Anne. Het was 22.00 uur. De kinderen lagen in bed en hun dienst zat erop. Ze hadden vandaag een spelle tjes avond gegouden en de avond was gezellig geëindigd in een kussengevecht. "Okay, daar heb ik wel zin ^"ant woordde ze. Een toffe kol- lega vond ze Jan. Tsja, ze had het maar wat getroffen met Miep, Corrie, Piet en Jan. Alleen Julian.’ Juuuuuliiiiiaan Als Anne aan haar dacht kreeg ze een onzeker gevoel van bin nen. Ze wist niet wat ze aan Julian had. Soms voelde ze Julian's donker blauwe ogen op haar rusten. Ze kreeg dan het gevoel dat Julian haar scherp in de gaten hield. Het gaf als reactie bij haar dat ze zich bij Julian uit of je Riet of Jet heet of lesbisch of pot wordt genoemd Het gaat om de vrouwmens die er achter zit. Ook zag ik de stille, de twijfelaars en in stilte zag ik mezelf enkele jaren geleden zo zitten. Ik zag mezelf me toen óók afzetten tegen al die lesbische vrouwen en hun strijd die ik toen belachelijk vond. Ik vraag me af wat andere vrouwen hebben gezien en gevoeld deze avond. Zouden jullie hier iets over in de volgende vrouwenkrant willen zetten? Alvast hartstikke bedankt Groetjes van Dinie.

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 22