EINDE LESBIES KAFEE publikaiie vrouwenraad 17 9 Werkgroep Publiciteit. groetjes, Hetty werkgroep Publiciteit. 7 april wordt een Provinciale studiedag gehouden in het Pro vinciehuis te 's Hertogenbosch aanvang 10 uur het onderwerp is: "Problemen bij het (on)vrijwil- lig thuis zijn'van gezinsleden". De kosten zijn f 10,-- incl. koffie, lunch en thee. U kunt zich opgeven tot 25 mrt bij Mevr. Visser, tel 673609 4 april, de laatste keer Les bies Kafee???? Goed we moeten uit de ruim te, waar we tot nu toe het Lesbies Kafee gehouden hebben. Dit wil echter niet zeggen dat wij, Lesbies Kruit, ook definitief willen stoppen. Voorlopig moeten we wel, om dat er geen ruimte is. Wij zouden wel graag in het het nieuwe Vrouwencentrum wil len komen. Hoe lang dat al lemaal gaat duren is nog niet bekend, je weet wel de ambte lijke molens. Ook het aantal keren per maand dat we kafee-avonden willen houden, zal wel veranderen ge zien de ervaringen van het af gelopen jaar. Wij willen lie ver avonden gaan houden, waar op we leuke dingen kunnen doen. Dit kost echter organisatie, organisatie kost tijd, tijd ontbreekt wel eens, vandaar. Voor leuke ideeën houden wij ons aanbevolen. Ik vind het erg jammer dat we nu een tijd zonder ruimte zitten. Ik hoop dat het voor de vrouwen, die nog niet zo vaak geweest zijn, geen pro blemen geeft. Als we weer starten maken we dat op dezelfde manier bekend als tot nu toe, nl. een aan kondiging in de OOkrant, in' het Nieuwsblad vfi+Zuiden, Vrij Uit, Tilburgse Koerier en dmv afflesjes Donderdag 14 mei a.s. houdt de Vrouwenraad een open dag met jaarvergadering. De dag begint om 8.45 met een kop koffie. De sluiting is om 12.00. Het thema van deze dag is: "Emancipatie, voor, mij hoeft het niet, of wel Mevrouw Marijke van Meer zal dit thema met ons bespreken. Na de koffiepauze is er ge legenheid om vragen te stellen. De bedoeling is dat iedere organisatie een werkstuk of collage levert over het onder werp: "Wat doet de vereniging voor de ontplooiing van de vrouw". D.m.v. foto’s, teke ningen, knipsels, radio of T.V. Daarom vragen wij dames met ideeën en een beetje handigheid om mee te willen werken. Door de Vrouwenraad wordt een stuk karton be schikbaar gesteldt. De plaats waar de open dag gehouden wordt, wordt nog bekend ge maakt

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 20