MEIDENWERK advertentie I I I I I I I I I I I I I I I I I I 11 De die werden vrouwen 11 iaar. Diana V en onder - Vrouwen Ik heb te zingen kortom ten te Ik heb in heb11 iets van zolang kontakt- zi jn groet Thérèse Graumans Waterhoefweg 73 Oisterwi j k Tel. 04242-5901 Duits- naar huis heel mooie en bloemen ze thuis waren ze zo moe dat bed gingen en de volgende avond ken en ginge naar land. Toen ze weer kwamen, zagen ze bomen met fruit en planten. Toen waren meteen naar sliepen tot 8 uur zin om met vrouwei te improviseren, te muciseren zelf tek schrijven enz geen idee hoe het verlopen, of we naar ruimte moeten zoeken enz. Zelf heb ik ook niet zoveel verstand van muziek, dus vrouwen die een instrument bespelen en vrouwen met muziek kennis, gewoon als je er zin Het zal tof zijn er te maken Ik wil wel vrouw Met Er was eens een vrouw, die een man had, die Jan heette. Het was een aardige man. Maar ze hadden vaak ruzie en sloegen elkaar wel eens Tiny de vrouw vond het hand wel genoeg. Op een dag zei ze:"Ik heb be sloten te gaan scheiden". De man vond het wel erg. Toen begon hij all erna al lief te doen en allemaal te slijmen. Want hij wou bij haar blij ven voor het geld, want ze had veel geld. Maar toen ging ze weg naar de advokaat en vroeg de scheidingsformu lieren. De man kende haar en wist dat ze vaak ruzie had den en hij zei: "Ik wil me er niet mee bemoeien, maar ik vind ook dat je moet gaan scheiden, want hij wil alleen bij jou blijven voor het geld. "Ja, dat is waar"zei ze. Nou, hij gaf haar de schei dings formulieren en ze vulde ze in. Toen ging ze en Jan was al niet meer binnen en ze ging boven kijken en al zijn kleren waren al weg. Hij had ook alles achter gelaten, be halve zijn gereedschap en zijn fiefs. Nou, het was ongeveer een jaartje laterEn Tiny liep door het winkelcentrum en daar kwam ze een vrouw tegen en het was een erg leuke vrouw. Ze gingen samen wonen en ze werden later lesbies "pot" en ze gingen samen in bad en samen naar bed. Nou, toen het ongeveer een jaartje later was, zei Tiny: "Och, mijn lieve schat, Marion, ik moet naar Duits land toe. Als je mee wil, mag je mee en als je niet mee wil mag je thuis blijven". "Maar ik wil veel graag mee". En ze gingen de koffers pak- ■\2 ze ze 00

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 14