I I 8 MAART advertentie I J* 10 8 MAART 1981. ZONDAG (Je Groetjes Hetty .$2 tekenares de redaktie. gevraagd voor de vrouwenkrant. We het V.O.T. (Vrouwen Overleg Til burg) gehad. Misschien een tip voor de redaktie van de krant hier een stuk over te laten schrijven door mensen die in het V.O.T. werkzaam zijn. Later bij het terug komen met z'n allen in de groep voor de nabespreking bleek dat er meer groepjes met dezelfde proble men waren geweestHet praat papier werd als te uitge breid en te persoonlijk er varen waar de meeste vrou wen moeite mee hadden als men maar voor een middag bij el-, kaar kwam. Wat ik leuk zou vinden is bijv, een tijdelijke muziek groep of zo maken waar bij dan de keuze vrij is wat men gaat doen. Als je dat doet hebben de vrouwen die er aan mee doen al twee over-een-kom- sten n.l. ze zijn VROUW. En je kiest iets waar de hele groep voor gekozen heeft, zocht zelf de groep uit) Wat de avond begreft: Ik vond de groep Klaproos"erg leuk en ik hoop ze op nog meer van zulke dagen mee te maken. Internationale vrouwendag Het is 13.15 uur, ik zet mijn fiets tegen het KWJ-gebouw Hier wordt in tilburg de dag gevierd Ik kom binnen, er wat landerige stemming en daar staan wat pratenof ze maar wat ook niet gebruiken wen niet ken heb begin de neiging het u iter 1i j k te op de gezichten Nu, het gesprek begon. In het begin wat stroef, maar steeds meer kwamen we los, helaas ieder met haar eigen problemen en zorgen. Hierdoor kreeg ik het gevoel dat er maar weinig echt naar elkaar geluisterd werd, wat wel jammer is omdat er ook goede dingen, die mij aantrokkengezegd waren, hebben het b.v. even over hangt een Hier vrouwen te staan gewoon te kijken. Ik weet wat te doen en be sluit maar de affiches te gaan bekijken die her en der ver spreid hangen. Zo kwam ik bij het thema van die dag terecht, nl. SOLIDARITEIT- Dit dan vooral gericht op vrouwen. Wanneer ervaar, krijg, geef, mis je het, en kun je het wel of niet opbrengen Vooral over deze dingen zouden we gaan praten in kleine groe pen. Na een wat langdradige maar open uitleg van een van de vrouwen van het organisatiekomitee was het de bedoeling dat we in groep jes zouden gaan praten. Ik dus ook in zo'n groep. In het begin liep het al wat rom melig. Na het rondje kennis maken gingen we naar een andere tafel in een andere zaal,.waar door we anders aan tafel kwa men te zitten, en ik mijn foto grafies geheugen niet kon Vooral als ik vrou- ik in het om meer op letten dan I

Vrouwenkrant Tilburg | 1981 | | pagina 13