2 Interne organisatie De publiciteit is afgelopen jaar door iedere werkgroep zelf verzorgd - de koördinatie werkt beleidsvoorbereidend naar de kerngroep toe en verzorgt de begeleiding en ondersteuning van de twee tijdelijke vaste krachten. - de thema-werkgroepis bezig met de organisatie en de inhoud van de tweewekelijkse thema-avond, nodigt spreeksters uit, verzorgt films en begelidt groepen vrouwen die zelf een thema- avond willen houden. - de werkgroep bar- en gastvrouwen: verzorgt het hele kafee-gebeu- rehoudt de bar open, vangen nieuwe bezoeksters op. De basis van de organisatie van de Vereniging Vrouwenkafee Tilburg zijn de verschillende zelfstandig' draaiende werkgroepen, waarin vrouwen zich op basis van vrijwilligheid aktief inzetten. Sommige werkgroepen hebben een voorwaardenscheppende taak ten aanzien van het funktioneren van het Vrouwenkafee, andere zijn op specifieke terreinen bezig. Deze werkgroepen zijn: de redaktie: brengt eenmaal per zes weken de Tilburgse Vrouwen krant uit met informatie over de aktiviteiten van het Vrouwen kafee en andere tilburgse vrouwengroepen alsmede regionaal en landelijk nieuws op vrouwengebied - werkgroep financiën: zorgt voor de dagelijkse financiën, voert, kontrole, maakt begrotingen en houdt kontakt met subsidiënten - de werkgroep scholing en vorming/praatgroepenwerkt aan het opstarten van scholings- en vormingsgroepen en praatgroepen, probeert te komen tot een overleg, bereidt de opzet van nieuwe kursussen en zelfhulpgroepen voor en tracht te komen tot een gekoördineerde opzet van groepen en ontwikkeling van een beleid ten aanzien van het vormings- en scholingswerk voor vrouwen. vrouwen bellen vrouwen: verzorgen twee ochtenden per week een telefonische hulpdienst voor vrouwen. - de koffie-ochtend-werkgroepverzorgen twee koffie-ochtenden per week en werken aan de organisatie en de inhoud van een thema- ochtend per maand. - werkgroep huisvesting:* werkt aan betere huisvesting voor het Vrouwenkafee, zodat we vaker open kunnen, de aktiviteiten meer gebundeld zijn en er een centraal punt is waar een stukje kor- dinatie van het vrouwenwerk in Tilburg kan plaatsvinden. In het kader van de doelstelling van de VVT wordt o.a. samengewerkt op dit gebied met de Tilburgse Vrouwenraad. de kerngroep: fungeert als bestuur van de vereniging met alle taken van dien.

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 4