19 1 I r Deze kursussen duren 8 weken. tel. 433979 Informatie Fatima Stedelijk Het Zand, Wandelbos Deze kursus is gericht op het geven van informatie over produkten van allerlei soort om zodoende de koper te leren kritisch om te gaan met de produkten die hij/zij koopt. Daarbij zijn de prijs, de kwa liteit en de manier waarop het produkt tot stand komt belangrijk GROENEWOUD dinsdagochtend van 9 tot 12 uurAfwisselend is er een thema-ochtendeen gezel lige ontspanningsochtend en een gewone koffoe ochtend. Deze koffieochtend is toegan kelijk voor alle vrouwen, maar speciaal de vrouwen uit Groenewoud In boerderij Vissers Berglandweg AO tel:430922 CONSUMENTENKURSUS AdresWillem-II-straat 56 tel. 353907. VOS-KURSUSSEN; (Vrouwen oriënteren zich in de samenleving).) In de VOS-kursussen praten vrouwen samen over zaken waar vrouwen mee te maken hebben om op deze manier van elkaar te leren. Dit gebeurt a.h.v. thema's als bv.huisvrouw zijn, kinderop voeding, onderwijs, gezondheids zorg, voor jezelf opkomen, echt scheiding, alleenstaand zijn e.d. De kursussen zijn bedoeld voor vrouwen met lagere school en een of twee jaar voortgezet onder wijs Mensen die een uitkering hebben en ingeschreven staan bij het Arbeidsburo kunnen hier terecht. (Veel meer vrouwen zouden zich in moeten schrijven bij het Ar beidsbureau zodat de regering een goed idee krijgt hoeveel vrouwen er graag een baan zouden willen.) De kursussen zijn er op gericht om mensen met weinig opleiding beter geschikt te maken voor een baan: leren solliciterenNeder lands, typen, talenkursussen Er zijn ook ontspannings- en expres- siekursussen. De groep bestaat uit max. 15 deelneemsters en twee begeleid sters De kursus bestaat uit 12 bijeen komsten DE KEERKRING: Paduastraat 3, tel. 433979 Vanuit de Keerkring werken ba- siskursussen, groepen vrouwen die praten over allerlei vrou wenzaken. Er worden ook kur sussen gegeven in sociale vaardigheden, Engels, Frans, briefschrijven, rekenen, Yoga, zwemmen, EHBO, enz. De Keerkring is bedoeld voor vrouwen tot 30 jaar maar ze begeleidt op verzoek ook vaak groepen boven de 30. I Noord: Trees Smulders, tel. 556377; Groenewoud: José van Dommelen, tel. 435231. Riet de Brouwer, tel. 436845; Trudy Claassen, tel. 680287; BAANLOZENCENTRUM Voltfabriek, Voltstraat 1, tel. 322457. Ji.

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 21