I 8 f bv 6) Gebruikte ruimtes. Voor de koffie- en de thema-ochtenden is gebruik gemaakt van de kleine en de grote zaal van het KWJ-gebouwover wegend wel van de kleine zaal. Vergaderingen en scholingsbijeenkomsten vonden meestal plaats in de huiskamers van werkgroepledensoms op woens dagavonden in het vrouwenkafee 9 De bar- en gastvrouwen verzorgen het hele kafeegebeuren Zij staan achter de bar en zorgen dat het kafee er netjes en gezellig uitziet en dat er een goeie sfeer is. Zij praten met vrouwen die aan de bar zitten. Eigenlijk zou men ook nieuwe vrouwen willen opvangen. Maar dat blijkt moeilijk te gaan, men weet niet goed wat te zeggen of men durft het gewoon niet, om zomaar op nieuwe vrouwen af te stappen. Op de vier vergaderingen die er geweest zijn in 1979 praatte men veel over die opvangfunktieEr zijn stemmen opgegaan om die bar- en gastvrouwfunktie te scheiden, omdat het erg belang rijk is om nieuwe vrouwen goed op te vangen en eventueel over een drempel heen te helpen. Op die vergaderingen wordt verder de hele gang van zaken doorgesproken en nieuwe roosters gemaakt. 4Samenwerking met andere groepen/instanties Er was samenwerking met: bibliotheek (thema kinderboeken) --vrouwen uit de kursus ’hoe zeg ik,..’ (thema voeding) --Chileense, Surinaamse en Antilliaanse vrouwen (thema buitenlandse vrouwen) --VIDO-vrouwen (thema overgang) --vrouwenboekhandel 'de Feeks' uit Nijmegen (thema vrouwenboeken) 5) Publiciteit In de vrouwenkrant, en in de Tilburgse Koerier en in het Nieuwsblad van het Zuiden aankondigingen van zowel de koffie ochtenden als van de thema-ochtenden. Ook in verschillende wijkkrantjes heeft men gepubliceerd. Werkgroep Bar- en gastvrouwen In begin 1979 waren er 21 bar- en gastvrouwen, aan het eind 16. Na het aanvankelijk grote verloop zijn er nu A kontinue groepjes van elk vier vrouwen. Elk van de vier groepjes heeft steeds om de vier weken bardienst. Elk van de groep heeft een kontaktvrouwDeze vrouw belt een paar dagen voor men dienst heeft, de andere vrouwen van haar groepje op. Dit om de vrouwen aan de dienst te herinneren en om wat dingen af te spreken, b.v. wie er het eerst komt en of men wat lekkers meeneemt om op de bar te zetten.

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 10