1 REDAKTIONEEL n T'iMjMiTils^gaMZSg Vrouwen te een ook Klaar Mar j o Marjolein en wensen jullie strijdbaar nieuw begin in 1981 We hebben even wat ruimte gereserveerd om jullie iets vertellen over 't ontstaan van dit nummer en over onze ideeën over de toekomst van deze Tilburgse vrouwenkrant Zoals jullie weten bestond de redaktie na de zomervakan tie uit bijna allemaal nieuwe vrouwen en zijn we helemaal in 't begin gestart met maar liefst een groep van veertien, die hun medewerking beloofden. Nu op dit moment zijn we nog maar met vier over. Ondanks dit kleine aantal is er hard gewerktgeploeterd en gezweet en zie hier het eerste resultaat Het merendeel van de artikelen, die in dit nummer opgenomen zijn, zijn vnl. ^oor onszelf verzorgd d.w.z. dat we zelf stukken ge schreven hebben en andere vrouwen benaderd om iets te schrijven. Dit willen we in de toekomst toch graag anders zien, omdat het maken van een krant naast artikelen schrijven nogal wat goede organisatie inzicht, dis- kussie, samenwerking en geduld vraagt, wat vooral in 't begin vaak al een dagtaak betekend. We willen in de .toekomst de krant een ander gezicht gaan geven en hebben hierover een aantal goede ideeën die we graag willen verwezenlijken. Een van onze ideeën is bv. dat we van volgende kranten regelmatig themanummers willen gaan maken bvover vrouwen en psychiatrie en vrouwen en poli tiek (dit nummer willen we voor de verkiezingen uitbrengen) samen met zoveel moge 1i j k andere vrouwen die in deze thema's geïnteresseerd zijn. Verder willen we o.a. graag een vaste strip op de achterkant eventueel vaste rubrieken en een duidelijke lay-out, waar de voorkant bijhoord. We hebben jou en nog veel meer vrouwen nodig om dit te kunnen verwezen lijken. Je kunt meewerken aan boven staande thema's, nieuwe thema's aanvragen, kopy verzorgen, tekenen typen, lay-outen vaste medewerkster worden en hopeloos veel energie meebrengen. Wil je meewerkengeef je dan op bij de redaktie, schrijf, bel en laat wat van je horen. Wij van de redaktie hopen dat we in 't volgend jaar jullie enthousiasme bij 't onze op kunnen gaan tellen en dat hier mee onze tilburgse vrouwenkrant zijn beste tijd zal ingaan. We hebben op de vorige krant nogal wat negatieve kritiek gehad, met name over de strip. We willen graag kritiek blijven horen, maar ook graag positieve en zijn dus erg benieuwd naar jullie reaktie In de verwachting dat jullie deze krant ook een steengoeïq vinden tekenen we I I

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 3