I i I 23 UITLEEN VROUWENBOEKEN s ubs idieweg wijzer I o luWVA I Fik leiding (zie bijlagen). Deze brochure geeft een goed overzicht van alle subsidierege lingen en is aangepast aan de huidige situatie. Namens de uitleengroep Mia de Bijl. In samenwerking met de Neder landse Vrouwen Raad, heeft het Informatie- en Documentatie Centrum een nieuwe wegwijzer voor vrouwen samengesteld in het doolhof van subsidieregelingen. In januari ’81 kunnen de abonne menten worden verlengd. Dxt is m verband met de administratie makkelijker dan gedurende het jaar. Voor leden van het vrouwen- kafee wordt de prij.s verhoogd van ƒ1,50 naar ƒ2,50 (per jaar). Voor niet-leden blijft de prijs ƒ5,- bruikleen te plaatsen, kun je het beste eens kontakt opnemen met degene die bij de uitleen zit De subsidiewegwijzer is te bestellen door overmaking van ƒ4,40 (ƒ2,50 ƒ1,90 porto) op gironummer 1882264, ten name van de Penningmeester van het Informatie en Documentatie Centrum van de Nederlandse Vrouwen Raad te Den Haag, onder vermelding van "Subsidieweg- wijzer" praktische wenken voor het aan vragen van subsidie ten behoeve van aktiviteiten door vrouwen organisaties- groepen en - raden, met voorbeelden van brieven en begrotingen, maken deze weg wijzer tot een heldere hand- Het blijkt dat boeken vaak veel te laat worden ingeleverd. Het is mogelijk een boek te verlengen. Dus als je het na 3 weken nog niet uit hebt, dan kun je het beste het rose kaartje wat er in zit meenemen en door degene, die bij de uitleen zit laten verlengen voor weer 3 weken. Dit kost dan weer 1 kwartje. Maar als je te laat bent kost het tenslotte ƒ0,50 per week’. - m een gouden We kopen ook regelmatig nieuwe boeken van lidmaatschapsgeld en boete De laatste aanwinsten zijn: - Marie-Odille Fargier: De vrouw en haar verkrachter. - Lillian B. Rubin: Vrouwen van zekere leeftijd. - Hilde Bruck: Als een mus kooi - Jeanne Doornen: Verkrachting - Suzanne Katier: Zit je goed? - An Luttikholt: Van huis uit; werken m vrouwengroepen - Sibilla Aleramo: Een vrouw. - Nancy Chodorow: Waarom Vrouwen moederen. Wij willen er nog eens op wijzen dat de boeken in bruikleen zijn van verschillende vrouwen en dat er zo voorzichtig mogelijk mee moet worden omgegaan. Overigens houden we ons nog steeds aanbevolen voor boeken. Dus als je er iets voor voelt 'm jouw boeken een tijdje in Ml] JJi

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 25