17 lesbies kafee tilburg II SLEUTELKINDEREN KRIJGEN EIGEN CENTRUM II We streven ernaar om zoveel mogelijk met vaste leidsters Namens de medewerkers van het Sleutelcentrum Marijke Biermgs. We proberen de ouderbijdrage zo laag mogelijk te houden. De dagprijs wordt vastgesteld op basis van het vermogen van de ouders Lesbies Kruit zijn een aantal lesbiese vrouwen uit Tilburg en omgeving, die o.a. van plan zijn om allerhande aktiviteiten op touw te zetten voor lesbiese vrouwen Een van deze aktiviteiten bestaat momenteel in de opening van een eigen Lesbies Kafee. We draaien iedere donderdag van 21.00-01.00 uur in Molenstraat 100, Tilburg. Alle lesbiese vrouwen zijn dan van harte welkom. We willen iedere donderdag wat organiseren (muziek, dansen, film e.d.). Als je wilt weten wat er op een bepaalde donderdag te doen is, bel dan Klaartje of Inge, tel. 013-434263. te werken. (Op dit moment heb - ben we een vaste leidster en .een aantal part-timers). Ook pro beren we zoveel mogelijk een huiselijke sfeer te scheppen, zodat de kinderen zich thuis voelen We willen de ouders er zoveel mogelijk in betrekken, en daarom is er een keer m de maand een vergadering. Het is de bedoe ling dat alle leidsters en ouders bij elkaar komen om te bespreken of alles naar wens verloopt, en om eventuele ver schillen in: kinderaanpakopvoe ding; afspraken om bij vriend jes te mogen spelen, te bespre ken. Het bezoeken van deze ouder avond is zéér wenselijk, om de betrokkenheid van de ouders bij het centrum te vergroten. Wilt u er meer over weten, belt u gerust even naar Fieke Mol, tel. 352633 of naar Marijke Biermgs, tel. 425816. Het adres van het Sleutelcentrum is Noordstraat 125, in Tilburg. Met ingang van 1 januari 1981, wordt er in de binnenstad met een Sleutelcentrum gestart. Het Sleutelcentrum is er in de eerste plaats voor alleenstaande ouders met kinderen, om de kin deren na de schooltijden op te vangen en te begeleiden, zodat de vader of moeder een studie kan beginnen, of een baantje kan gaan zoeken. Er is al een ruimte tot onze beschikking en er wordt door diverse vrijwilligers/sters vreselijk hard geverfd en ge timmerd om de huiskamers op tijd ingericht te hebben. Wij willen gaan starten met 8 kinderen per dag, en na enkele maanden willen we dit uitbreiden tot 14, variërend in leeftijd vanaf 4 jaar tot 12 jaar. De openingstijden zullen zijn van maandag t/m vrijdag, vanaf 11.30 uur tot 17.30 uur. In de vakantie, (herfst, pasen, kerstmis) zijn we in principe open, maar dit is alleen voor ouders die een baan hebben, en moeten werken. Het Sleutelcentrum is niet alleen gericht tot de binnenstad, maar voor alle alleenstaande ouders. De meest urgente gevallen krij gen voorrang. H N NMMMM ■NMMMHMBI

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 19