mensen die me leven in droom menlijke doelstelling niet ver - der gaat dan het willen leven met meerdere mensen zonder ge lijke gerichtheid in het omkle den ervan, denk ik over te gaan tot een kleinere groep van mens en om gestruktureerder te wonen in leef-woon-werk-gemeenschap, die wat mij betreft uit de Mede- klinkert kan voottspruiten Helaas ligt goede woonruimte niet voor 't oprapen. Door mijn ervaring in de Mede- klinkert kiep ik nog steeds voor een woongemeenschap en stel de aanwezigheid van meerdere ou ders met kind op prijs. Alleen staand ouder, in de meest let terlijke betekenis van het woord is niets voor mij en het vaste karakter van het konservat ieve gezin kan ik aan mijn laars lap pen bij gebrek aan karakter. Ik vind het fijn om met rondom me heen te leven, aanspraak bieden en het de schaduw van mijn grote wezenlijker maken. Toontje heeft meer mensen rond om zich heen dan enkel mij. Hij komt hier op een makkelijke ma nier in kontakt met andere kin deren en volwassenenHij weet mij en andere kamers te vinden als een stukje eigen, terwijl de gangen uitkomst bieden om te spelen en op avontuur te gaan. Sebastia an en zijn ouders huizen in dezelfde hoek van het gebouw en met hen heeft hij 't meeste kontakt, hoewel hij ook andere mensen weet te vinden De tuin, beestenappelbomen en moestuin zijn extra attrakties. De gemiddelde leeftijd van de volwassenen ligt in de Mede- klinkert op 28 jaar. Velen studeren nog, anderen hebben een baan buitenshuisweer anderen geven op een of andere manier inhoud aan hun werk. Het huis met twintig mensen heeft zijn aantrekkelijke kanten door de gevarieerdheid, aan de andere, kant is deze gevarieerdheid niet altijd te volgen, wat een cz U) u en belangen uiteen doet lopen. Nu de sloophamer boven ons hoofd hangt, wordt er meer uitgekeken naar mogelijkheden om verder te gaan met de Medeklinkert of kleinere groepenDaar de geza- De laatste woorden ben ik pas tegengekomen en ik heb de vrij heid genomen ze op mezelf toe te passen.

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 16