15 SPIEGELBEELD ALTERNATIEVE VROUWENVAKANTIE KARIN. Uitnodiging voor een alter natieve VROUWENVAKANTIE. In ieder geval zal het gezellig en praktisch zijn. Heb je zin om mee te gaan? Of wil je meer informatie? Bel naar 013-684755, of schrijf naar Leni Bierkens, BurgJansensstraat 11,Tilburg. En dan sta ik voor de spiegel en denk; Waarom is er zoveel haat tegen dit lichaam? Het is de reden tot spot en vernedering zelfs al is het bedekt met kleding Het krimpt ineen van angst, voor de agressie die het oproept bij mannen. Het stelt mij bloot aan gevaar door woord en gebaar. Het bepaalt mijn hele bestaan. Het geeft me minder recht op werk en een eigen naam. Het is vaak al genoeg reden om mij verder niet serieus te nemen. Maar dat lichaam is van mij, en ik leef er mee in deze maatschappij En ook al zijn er honderd duizend vrouwen met mij solidair tégen deze haat. En al voel ik me veilig en gelukkig met vrouwen. Als ik weer buiten sta,kom ik ze weer tegen; de gluurdersnafluiters en agressieven En dat maakt mij heel verdrietig. tijdstip afspreken. En ook of we in huisjescaravans of ten ten gaan bivakkeren. Hoe we samen onze dagen gaan vullen, staat ook geheel open. Wij hebben een plannetje gemaakt om eens op een andere manier vakantie te vieren. In juni wilden wij met een aan tal vrouwen (plus eventuele kinderen) één weekje (of twee of drie weekjessamen erop uit. Nog niets staat er definitief vast. We kunnen samen plaats van bestemming en het precieze

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 17