MIJN BELEVING VAN GOD 23 Karin. kvL straffen steun was te trappen. gedrag verbetertmag spijt hebben en ir eens wat meer openlijk tegen aan te schoppen. mensen betekenen ik verder waar ik en mannen God de Vader. Wat moet ik ermee? Van boven neerkijken op mij. Als ik iets fout doe zal die wel Hij staat ver boven mij, hoog verheven etc. Onder zo'n God kan ik niet leven, word ik platgedrukt een speIdeknop die niks kan en mag. Deze God heeft niets menselijks en mag/kan ook niks voor Wat zegt een BelofteRijk Gods me als dat betekent dat m'n mond dicht moet houden. Ik wil geen God die mij dooddrukt en niet achter mij staat. Ik wil warmte, steun en kracht van een God - Ik wil van mensen en energie krijgen en van God anders kan die barsten Ik wil niet dat een God van mij en alle andere mensen gescheiden is, ik wil verbonden zijn met de andere mensen en als God dat wil mag die meedoen. Ik wou soms dat God een goei vrouw was, een leuk mens waar je mee kunt praten, die je verder helpt. Ik wil dat er beweging in zit, in mensen en hun geschiedenisin mij en mijn geschiedenisen degene die dat tegenhoudt moet ik niet. 'Zo'n God schop ik eruit, in de ban, geëxcommuniceerd Dit maakt mij blij, ik heb er plezier in om die vent eruit En er zal geween zijn en tandengeknars als hij zich niet weet te gedragenz'n ie ook nooit terugkomen Wraak- Ik wil zelf kunnen uitmaken hoe ik verder ga en naar toe wil - samen met een hoop andere leuke vrouwen Wie mij daarbij in de weg zit in een hoek mag die zitten kijken terwijl wij pret hebben. In eigen sop laat ik die gaarkoken en hoe die daar zit interessert me niet- /Jé

Vrouwenkrant Tilburg | 1980 | | pagina 25