2 de koffie-ochtend de werkgroep. Wat is nu eigenlijk de funk- tie van de koffie-ochtenden? Natuurlijk vinden wij gezel ligheid heel belangrijk maar er is meer.De bedoeling van de koffieochtenden is toch ook dat je, door het uitwis selen van ervaringen bewus- We willen wel wat vertellen over onze werkgroep.Wij zijn met ons tienen.In het begin hadden we alleen kontakt met elkaar over de organisatie, maar in de loop van de tijd kregen we steeds meer be hoefte om elkaar beter te le ren kennen. Een van de manie ren om daaraan te werken is het in kleine groepjes voorbe reiden van de thema-ochtenden maar vooral ook door van de vergaderavonden ook praat- avonden te maken. Op die avonden hebben wij er ook over gepraat wat wij voor ons zelf verwachten van de gast- vrouwenrol Voor veel van ons is het be langrijk dat wij in kontakt komen met andere vrouwen,dat wij aktief willen zijn in de vrouwenbeweging en dat we ons zelf willen zijn en niet de vrouw of moeder van die...of die Wij kwamen tot de konklusie dat wij het kontakt met ande re vrouwen nodig hebben om bewust te worden van onszelf en sterk genoeg te worden om dingen bv. in de thuissitua tie te kunnen veranderen. Wij willen als gastvrouw niet blijven steken in organisato rische zaken maar we moeten er zelf ook iets aan hebben. Het moet een wisselwerking zijn tussen gastvrouwen en be zoeksters en vaak zien wij dan ook dat bezoeksters gast vrouw worden. Een van de dingen die vanuit het vrouwenkafee georgani seerd worden,zijn de koffie ochtenden Deze ochtenden worden woens dag en vrijdag van 10-12 uur gehouden en zijn bedoeld voor elke vrouw die behoefte heeft om kontakt te krijgen met andere vrouwen. Belangrijk hierbij is,dat op deze ochtenden ook kinderen welkom zijn.Vrouwen die nog kleine kinderen thuis hebben, kunnen ze dus meenemen.Met li monade en speelgoed hoeft ook niet gesleept te worden, want dat is er allemaal. Handig hè De laatste maanden hebben we om de 14 dagen thema-ochten den georganiseerd.. Op deze ochtenden worden ver schillende onderwerpen be praat. Zo hebben we een och tend over voeding, over voor behoedsmiddelen over kinder boeken,over de overgangover vrouwenboeken gehad. Deze ochtenden waren een groot sukses en we gaan er zeker met veel plezier mee door De aankondiging voor zo’n the- ma-ochtend kun je vinden in de Tilburgse Koerier of in het Nieuwsblad onder de ubriek Aktueel.

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 4